Mecze 22. i 23. kolejki 1. ligi siatkarskiej w Polsacie Sport

W ciągu tygodnia na antenach Polsatu Sport będzie można zobaczyć zakończenie 22. kolejki 1. ligi siatkarskiej, a także jeden mecz 23. serii gier. We wtorek o 17:30 Olimpia Sulęcin podejmie MCKiS Jaworzno. Gospodarze tego spotkania w tym sezonie radzą sobie […]

W ciągu tygodnia na antenach Polsatu Sport będzie można zobaczyć zakończenie 22. kolejki 1. ligi siatkarskiej, a także jeden mecz 23. serii gier.

We wtorek o 17:30 Olimpia Sulęcin podejmie MCKiS Jaworzno. Gospodarze tego spotkania w tym sezonie radzą sobie słabo i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 20. punktów. W ostatnich dwóch meczach zdobyli oni 4. punkty, więc są w niezłej formie. Goście z Jaworzna mają o 5. „oczek” więcej na swoim koncie, co daje im 9. lokatę w ligowej stawce. Ponadto mają jeden zaległy mecz do rozegrania. W ostatniej kolejce siatkarze MCKiS-u niespodziewanie przegrali na wyjeździe z outsiderem tabeli z Częstochowy i muszą uważać, żeby znowu nie stracić punktów z drużyną z dołu tabeli. W pierwszej rundzie rozgrywek pokonali jednak łatwo Olimpię 3-0 i teraz również są zdecydowanymi faworytami.

Dwa dni później w Polsacie Sport będzie można zobaczyć mecz 23. serii gier pomiędzy BBTS-em Bielsko-Biała a KPS Siedlce. Gospodarze w ostatniej kolejce pewnie pokonali we własnej hali AZS Częstochowa 3-0 i będą chcieli podtrzymać dobrą passę przed własną publicznością. Dzięki tej wygranej BBTS umocnił się na 6. pozycji w tabeli. Goście z Siedlec mają tylko punkt mniej i są 2. miejsca niżej od swojego najbliższego rywala.W poprzednim starciu tych drużyn lepsi byli bielszczanie, którzy wygrali 3-1. Teraz zapowiada się jeszcze bardziej wyrównany mecz.

WTOREK – 5 LUTEGO 2019

17:30 1. Liga – 22. kolejka: STS OLIMPIA SULĘCIN – MCKIS JAWORZNO na żywo
Polsat Sport HDIpla

CZWARTEK – 7 LUTEGO 2019

17:30 1. Liga – 23. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – KPS SIEDLCE na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Eryk Waniek