Mecze AS Monaco i Olympique Lyon w ramach 25. kolejki Ligue 1 Conforama w Eleven

Po rozgrywanej w tygodniu 1/8 finału Coupe de France, piłkarze znad Sekwany wracają na ligowe boiska. W dwudziestej piątej kolejce polscy kibice będą mogli obejrzeć dwa spotkania – w tym między innymi pojedynek Mistrza Francji – AS Monaco. Transmisje w […]

Po rozgrywanej w tygodniu 1/8 finału Coupe de France, piłkarze znad Sekwany wracają na ligowe boiska. W dwudziestej piątej kolejce polscy kibice będą mogli obejrzeć dwa spotkania – w tym między innymi pojedynek Mistrza Francji – AS Monaco. Transmisje w Eleven Sports Network.

W sobotę drużyna Kamila Glika zmierzy się na wyjeździe z Angers SCO.  Obie drużyny ze względu na brak gier pucharowych w środku tygodnia miały dużo czasu na przygotowania do spotkania ligowego. AS Monaco po fantastycznym powrocie ze stanu 0-2 w ostatniej kolejce z Lyonem mierzy w trzy punkty na boisku ekipy broniącej się przed spadkiem. Jesienią lepsza okazała się drużyna Leonardo Jardima, która wygrała skromnie 1-0. Jak będzie tym razem? Transmisja od godziny 19:55 w Eleven Sports 4.

W niedzielę dojdzie do pojedynku zespołów, które ostatnie tygodnie w Ligue 1 Conforama mają przeciętne – Olympique Lyon podejmie Stade Rennais. Obie drużyny z ostatnich dwóch pojedynków ligowych schodziły na tarczy, stąd zrobią wszystko, aby przerwać złą passę. Komu powiedzie się ta sztuka? Początek transmisji o godzinie 20:55 w Eleven Sports 3.

pasek2

SOBOTA – 10 LUTEGO 2018

19:55 Ligue 1 Conforama – 25. kolejka: ANGERS SCO AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Stefan Białas

NIEDZIELA – 11 LUTEGO 2018

20:55 Ligue 1 Conforama – 25. kolejka: OLYMPIQUE LYON STADE RENNAIS na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas
pasek2

About Piotr Dzierzgowski