Mecze Polaków w eliminacjach do ME na TVP Sport

Przed nami kolejne mecze w ramach eliminacji Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Polacy w najbliższych dniach zagrają z Kosowem i Izraelem. Transmisja na TVP Sport. Najbliższe mecze będą szczególnie istotne. Biało-czerwoni zajmują trzecie miejsce w swojej grupie co nie daje […]

Przed nami kolejne mecze w ramach eliminacji Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Polacy w najbliższych dniach zagrają z Kosowem i Izraelem. Transmisja na TVP Sport.

Najbliższe mecze będą szczególnie istotne. Biało-czerwoni zajmują trzecie miejsce w swojej grupie co nie daje awansu na turniej finałowy. By poprawić sytuację niezbędne są zwycięstwa w starciach z reprezentacjami Kosowa i Izraela. W środę w Prisztinie Polska zagra z Kosowianami. Pierwszy mecz był pod dyktando Polaków i wygrali go 37:13. Kilka dni później, bo w niedzielę na Orlen Arenie podopieczni zagrają najprawdopodobniej mecz o awans z przedstawicielami Izraela. W pierwszym spotkaniu doszło do sensacji. Niebiesko-biali pokonali Polskę 25:24. Z grupy na Euro awansowała już reprezentacja Niemiec, która do tej pory wygrała wszystkie spotkania.

ŚRODA – 12 CZERWCA 2019

19:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa 1: KOSOWO – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański
Studio: Sylwia Michałowska

NIEDZIELA – 16 CZERWCA 2019

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa 1: POLSKA – IZRAEL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Łukasz Brajczewski

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UWM. Wielki fan piłki nożnej. Moim ulubionym zespołem zagranicznym jest Arsenal Londyn, a z polskich kibicuję Olimpii Zambrów i Jagiellonii Białystok. Interesuję się także skokami narciarskimi i biathlonem. Poza sportem lubię słuchać muzyki (rockowo-metalowej i to co leci w radio), grać w gry na PlayStation oraz czytać książki, najchętniej biografie sportowców i kryminały.