Mecze towarzyskie w TSG FM

W trakcie przerwy na rozgrywki reprezentacyjne poza meczami Eliminacji Mistrzostw Europy rozgrywane są bardzo ciekawe spotkania towarzyskie. Dwa najbardziej interesujące mecze wtorkowe będą transmitowane na antenach TakSięGra FM. Holandia – Hiszpania Powtórka pojedynku z finału mundialu 2010 i meczu grupowego 2014 […]

Holandia – Hiszpania
Powtórka pojedynku z finału mundialu 2010 i meczu grupowego 2014 – Oranje kontra La Furia Roja. Obie reprezentacje mają ostatnio nierówną formę, co widać choćby w eliminacjach do francuskich mistrzostw Europy. Holendrzy w ostatnim spotkaniu byli blisko kompromitacji z Turcją, ale Wesley Sneijder ocalił honor trzeciej drużyny świata, natomiast Hiszpania skromnie wygrała 1:0 z Ukrainą. Ciężko wyglądać faworyta spotkania, ale bardziej szala przechyla się na odmłodzoną Hiszpanię.

Włochy – Anglia
W trakcie ostatnich Mistrzostw Świata mecz Włochy – Anglia był rozgrywany w sercu dżungli, w Manaus. Mimo skrajnie trudnych warunków oba zespoły stworzyły widowisko godne miana „Rumble in the Jungle”. Czy tak samo będzie w Turynie? Miejmy taką nadzieję, ale niestety Włosi w ostatnim czasie prezentują się słabo. Co prawda za kadencji Antonio Conte nie przegrali, ale ich styl jest daleki od przyzwoitego. Natomiast Anglicy są w siódmym niebie, gdyż wielki talent Harry Kane szaleje nie tylko na White Hart Lane, ale także w zespole Synów Albionu. W debiucie zdobył bramkę po około 80 sekundach gry. Czy podobnie będzie na Juventus Arena? A może jednak Squadra Azzurra przypomni sobie czasy swojej chwały? Zapowiada się pasjonujące widowisko, którego przebieg może duży wpływ na przyszłość obu drużyn.