Michał Gąsiorowski i Monika Sułkowska odchodzą z radiowej Trójki

Dwójka doświadczonych dziennikarzy – Michał Gąsiorowski oraz Monika Sułkowska – odchodzi z radiowej Trójki. Są to kolejne osoby rozstające się ze stacją w ostatnim czasie, ale pierwsze z redakcji sportowej. Michał Gąsiorowski z Trójką związany był przez ostatnie 16 lat. […]

Dwójka doświadczonych dziennikarzy – Michał Gąsiorowski oraz Monika Sułkowska – odchodzi z radiowej Trójki. Są to kolejne osoby rozstające się ze stacją w ostatnim czasie, ale pierwsze z redakcji sportowej.

Michał Gąsiorowski z Trójką związany był przez ostatnie 16 lat. Jak sam twierdzi, decyzja miała związek z atmosferą w radiu, a także atrakcyjną propozycją pracy. Gąsiorowski pozostanie w redakcji do końca stycznia przyszłego roku, co oznacza, że nie będzie wysłannikiem Trójki na Igrzyska Olimpijskiego w Pyeongchang, które odbędą się w lutym. Dziennikarz nadal będzie współpracował z Eleven Sports Network.

Przez 16 lat Gąsiorowski w Trójce relacjonował letnie i zimowe Igrzyska Olimpijskie, a także prowadził audycje „Trzecia strona medalu” oraz „Na trzecim biegu”.

Z kolei Monika Sułkowska z Polskim Radiem związana była od 2008 roku. Była jedną z prowadzących audycję „Trzecia strona medalu”. Jest również sędzią snookera.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)