Milik daje wygraną Ajaksowi!

Przełamał się wreszcie Ajax Amstredam. Mistrzowie Holandii wygrali 2:1 z Heraclesem Almelo, a oba trafienia zdobył Arkadiusz Milik. Milik drogę do siatki rywala znalazł już w drugiej minucie, kiedy przed polem karnym wygrał starcie z rywalem i umieścił piłkę w […]

Przełamał się wreszcie Ajax Amstredam. Mistrzowie Holandii wygrali 2:1 z Heraclesem Almelo, a oba trafienia zdobył Arkadiusz Milik.

Milik drogę do siatki rywala znalazł już w drugiej minucie, kiedy przed polem karnym wygrał starcie z rywalem i umieścił piłkę w sieci. Pod koniec pierwszej części Polak zdobył ładną bramkę uderzając z kilkunastu metrów po długim słupku. W drugiej części po strzale Weghorsta z główki było jeszcze nerwowo, ale zakończyło się bez sensacji.

Ajax Amsterdam – Heracles Almelo 2:1 (2:0)