MIMP w Polsacie Sport

W piątek 3 sierpnia na torze w Częstochowie odbędą się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski. Relację z zawodów zapowiada Polsat Sport. Tor w Częstochowie znany jest dobrej geometrii i nawierzchni pozwalającej na walkę na całej szerokości toru. Powinniśmy zatem być świadkami […]

W piątek 3 sierpnia na torze w Częstochowie odbędą się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski. Relację z zawodów zapowiada Polsat Sport. Tor w Częstochowie znany jest dobrej geometrii i nawierzchni pozwalającej na walkę na całej szerokości toru. Powinniśmy zatem być świadkami ciekawych zawodów z udziałem najlepszych przedstawicieli młodego pokolenia z kraju nad Wisłą.

Tytułu sprzed roku broni Bartosz Smektała. Drugie miejsce zajął jego kolega z klubu Dominik Kubera. Zawody rozegrane w Rybniku budziły duże emocje a największym przegranym wówczas był Kacper Woryna, przedstawiciel miejscowego RKM – u. W tym roku Rybniczanina zabrakło w finałowej stawce. Obecni są za to mistrz i wicemistrz a także Maksym Drabik obecny mistrz świata juniorów i lider tegorocznej klasyfikacji wspomnianego czempionatu. Ta trójka powinna między sobą rozdzielić medale. Namieszać może Wiktor Lampart, objawienie sezonu. Miejscowi kibice liczyć będą na Michała Gruchalskiego, który na co dzień startuje we Włókniarzu Częstochowa. Być może znajomość własnych kątów pozwoli młodzieżowcowi częstochowskich „Lwów” przywieźć przyzwoity wynik.

PIĄTEK – 3 SIERPNIA 2018

16:50 Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski, Częstochowa: ZAWODY na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Michał Lewandowski