Mistrz Anglii vs. Wicemistrz. 2. kolejka Premier League w Canal+

Druga seria gier piłki nożnej w angielskim wydaniu na Canale + Sport2. Po emocjonującej inauguracji kibice liczą na podtrzymanie poziomu, choć o to raczej powinniśmy być spokojni. Sezon nie zaczął się zbyt optymistycznie dla piłkarzy Arsenalu Londyn i Leicester City. […]

Druga seria gier piłki nożnej w angielskim wydaniu na Canale + Sport2. Po emocjonującej inauguracji kibice liczą na podtrzymanie poziomu, choć o to raczej powinniśmy być spokojni. Sezon nie zaczął się zbyt optymistycznie dla piłkarzy Arsenalu Londyn i Leicester City. W 2. kolejce właśnie te dwie drużyny powalczą o pierwsze ligowe punkty w hicie dnia.

W piątkowy wieczór „Czerwone Diabły” podejmą „Świętych”. Tydzień temu Manchester nie miał większych problemów, aby odprawić z kwitkiem rywali. Po inauguracyjnym zwycięstwie Jose Mourinho na pewno odetchnął z ulgą i może skupić się na spotkaniu z drugim rywalem. Gościom może być trudno wywieźć z Old Trafford jakikolwiek punkt.

W sobotę o 13.30 „Obywatele” wyjadą do Stoke-on-Trentaby zainkasować kolejny komplet punktów. Pep Guardiola nie powinien mieć większych problemów aby dopisać kolejny komplet punktów.

Wczesnym popołudniem Tottenham mierzyć się będzie z Crystal Palace a stawką, jak zawsze jest komplet punktów. Londyńczycy inauguracyjny mecze zremisowali. Goście przegrali. Jaką historię zapiszą w drugim swoim spotkaniu.

Na wieczór zaplanowano starcie czołowych drużyn poprzedniego sezonu. Leicester City podejmie Arsenal Londyn. Niezbyt pomyślnie ułożyła się dla obu drużyn 1. kolejka. Leicester uległ Hull City a „Kanonierzy” Liverpoolovi. Teraz trenerzy obu zespołów postarają się zrekompensować kibicom porażki sprzed tygodnia. Nie wiemy kto wygra. Ale przegrany zacznie już na starcie sezonu komplikować sobie sytuację. A tego każdy klub chciał uniknąć.

W niedzielne popołudnie czekają nas dwa pojedynki. W pierwszym z nich ujrzymy konfrontację Sunderland AFC – FC Middlesbrough. Gospodarze po porażce z Manchesterem City będą mieli szansę na zdobycie inauguracyjnych punktów. W drugim meczu, w którym naprzeciwko siebie staną West Ham United – Bournemouth AFC, gospodarze zmierzą się z 16. zespołem poprzedniego sezonu.

pasek2

PIĄTEK – 19 SIERPNIA 2016

20:55 Premier League – 2. kolejka: MANCHESTER UNITED – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

SOBOTA – 20 SIERPNIA 2016

13:15 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

13:25 Premier League – 2. kolejka: STOKE CITY – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

15:45 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

15:55 Premier League – 2. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – CRYSTAL PALACE na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

18:25 Premier League – 2. kolejka: LEICESTER CITY – ARSENAL LONDYN na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

NIEDZIELA – 21 SIERPNIA 2016

14:25 Premier League – 2. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online


16:55 
Premier League – 2. kolejka: SUNDERLAND AFC – FC MIDDLESBROUGH na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

pasek2

About Michał Lewandowski