Mistrza Niemiec znany już w tym tygodniu?

Rywalizacja o mistrzowską paterę nabiera coraz większego kolorytu. Po spotkaniach w najbliższym tygodniu sytuacja powinna się dość mocno wyjaśnić. Czas na nadrabiania zaległości oraz 33. kolejkę Handball Bundesligi. Transmisje w Sportklub. Ten, kto stawiał na Rhein Neckar Lowen, że zdobędzie […]

Rywalizacja o mistrzowską paterę nabiera coraz większego kolorytu. Po spotkaniach w najbliższym tygodniu sytuacja powinna się dość mocno wyjaśnić. Czas na nadrabiania zaległości oraz 33. kolejkę Handball Bundesligi. Transmisje w Sportklub.

Ten, kto stawiał na Rhein Neckar Lowen, że zdobędzie trzeci mistrzowski z rzędu tytuł mistrza Niemiec w tej chwili jest dość mocno zdezorientowany. Po dwóch słabszych meczach ekipa z Mannheim mocno skomplikowała sobie sprawę tytułu. W tej chwili, jeśli nie chcą odpaść z rywalizacji muszą pokonać w czwartek w zaległym spotkaniu MT Melsungen. Ekipa z centralnych Niemiec notuje serię dwóch zwycięstw z rzędu i zapewne chcą ją przedłużyć. Patrząc na obecną formę obrońcy tytułu, może im się to udać. Oprócz zaległego spotkania podopiecznych Nikolaja Jacobsena, czeka także kolejny mecz w ramach 33. kolejki. Ich niedzielnym rywalem będzie Die Eulen Ludwigshafen. Tylko komplet punktów w tych dwóch spotkaniach, może utrzymać ich w rywalizacji o mistrzowską paterę. Z innych ciekawych spotkań Fuchse Berlin, liczące na kolejne potknięcie Rhein Neckar Lowen w zaległym spotkaniu zmierzy się z TUS N-Lubbecke.

pasek2

CZWARTEK – 24 MAJA 2018

19:00 DKB Handball Bundesliga – 30. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – MT MELSUNGEN na żywo


20:45 
DKB Handball Bundesliga – 30. kolejka: FÜCHSE BERLIN – TUS N-LÜBBECKE  premiera.200

NIEDZIELA – 27 MAJA 2018

15:00 DKB Handball Bundesliga – 33. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – DIE EULEN LUDWIGSHAFEN na żywo


19:30 
DKB Handball Bundesliga – 33. kolejka: TV 05/07 HUTTENBERG – VFL GUMMERSBACH premiera.200

pasek2

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam