Mistrzostwa świata – najłatwiejsza grupa według bukmacherów

Najłatwiejszą grupą podczas mistrzostw świata 2018 w Rosji jest według bukmacherów grupa B. O lepsze losowanie grupowe nie mogły prosić reprezentacje Hiszpanii oraz Portugalii, które w tej fazie rywalizować będą ze znacznie niżej ocenianym Iranem oraz Maroko. Grupa B jest […]

Najłatwiejszą grupą podczas mistrzostw świata 2018 w Rosji jest według bukmacherów grupa B. O lepsze losowanie grupowe nie mogły prosić reprezentacje Hiszpanii oraz Portugalii, które w tej fazie rywalizować będą ze znacznie niżej ocenianym Iranem oraz Maroko. Grupa B jest na dodatek połączona z uważaną za najsłabszą grupą A, w której skład wchodzi Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt oraz Urugwaj. Trudno wyobrazić sobie, aby na tym etapie rozgrywek Hiszpanie i Portugalczycy nie zyskali awansu.

Hiszpania na mundialu 2018

W ostatnich turniejach finałowych Hiszpania musiała sprostać sporemu rozczarowaniu. Reprezentacja ta zjawiła się na mundialu w Brazylii z tytułem mistrza świata, jednak została wyeliminowana zaraz po fazie grupowej. Hiszpanom nie udało się osiągnąć zbyt wiele także na Euro 2016 we Francji, kiedy to bardzo słabo wypadli w fazie grupowej przeciwko Chorwacji oraz w 1/8 finału przeciwko Włochom. Obecnie zespół prowadzony przez Julena Lopetegui zdołał uzyskać pierwsze miejsce w grupie kwalifikacyjnej. Hiszpania pozostaje według bukmacherów głównym faworytem grupy B, także z uwagi na udział gwiazd w rodzaju Silvy czy De Gea.

Portugalia na mundialu w Rosji

Zespół Portugalii zjawi się na tegorocznym mundialu w roli mistrzów Europy. Po zdobyciu trofeum podczas Euro 2016, reprezentacja ta stale dbała o swój rozwój. Piłkarze Portugalii zdobyli trzecie miejsce w ubiegłorocznym Pucharze Konfederacji FIFA, przegrywając po karnych z Chile. Bukmacherzy zwracają uwagę przede wszystkim na osobę selekcjonera Fernando Santosa, który wielokrotnie dowodził swoich taktycznych umiejętności. Podczas mistrzostw świata w Rosji wykazać muszą się oczywiści także Christiano Ronaldo oraz Bernando Silva.

Mistrzostwa świata u bukmacherów – Maroko

Maroko powraca na mistrzostwa świata po raz pierwszy od dwudziestu lat, kiedy to w 1998 roku reprezentacja wyeliminowała została w fazie grupowej francuskiego mundialu. Obecna forma zespołu opiera się na solidnej obronie, dzięki której Maroko nie straciło żadnego gola w sześciu grupowych meczach kwalifikacji Afrykańskich. Zespół wyprzedził Wybrzeże Kości Słoniowej ze różnicą bramek 11 do 0. Bukmacherzy nie widzą dużych szans dla Maroko, jednak warto będzie śledzić poczynania zawodników takich jak znany z Juventusu Mehdi Benatia czy najlepszy podczas kwalifikacji strzelec drużyny Khalid Boutaib.

Iran w grupie B

Reprezentacja Iranu po raz pierwszy w historii weźmie udział w mistrzostwach świata. Zespół zawdzięcza ten sukces Carlosowi Quierozowi, który dzięki sprawnej taktyce defensywnej doprowadził piłkarzy do dwunastu czystych kont podczas kwalifikacji azjatyckich. Drużyna Iranu nie ma według bukmacherów większych szans na mundialu. Zespół nie dysponuje również żadną prawdziwą gwiazdą, jednak faworyci grupy B będą musieli uporać się z bardzo solidną obroną. Hiszpania i Portugalia najprawdopodobniej bez problemu utorują sobie drogę do fazy pucharowej. Według bukmacherów pierwsze miejsce zdobędzie La Furia Roja, a drugie grupa Ronaldo.

Internauci z Polski rozważający typowanie w zakładach bukmacherskich powinni pamiętać, że dozwolone jest jedynie typowanie w firmach posiadających licencję wydawaną przez polskie Ministerstwo Finansów, a każda forma hazardu także legalne zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. Gra u nielegalnych bukmacherów może wiązać się z przepadkiem wygranej i karami finansowymi. Poczytaj również o bonusy bukmacherskie.

About REDAKCJA