Mistrzostwa świata żużlowych par w Canal+ Sport

Kilka dni dzieli nas od pierwszego półfinału rywalizacji o najlepszą żużlową parę. Przedstawiciele z poszczególnych krajów będą rywalizowali najpierw na szczeblu półfinałowym a następnie najlepsi dostaną przepustkę do finału gdzie czekają już Polacy. 2 czerwca w Teterow siedem narodów zainauguruje […]

Kilka dni dzieli nas od pierwszego półfinału rywalizacji o najlepszą żużlową parę. Przedstawiciele z poszczególnych krajów będą rywalizowali najpierw na szczeblu półfinałowym a następnie najlepsi dostaną przepustkę do finału gdzie czekają już Polacy. 2 czerwca w Teterow siedem narodów zainauguruje nowy cykl.

Faworytami będą Rosjanie. Trudno oczekiwać aby naród, który reprezentują Emil Sajfutdinow, Artiom Łaguta a także ostatnio będący w lepszej dyspozycji Gleb Czugunow zdołali wydrzeć sobie bilet do Wrocławia, gdzie odbędzie się finału tegoż cyklu. Pozostałe miejsca są jak najbardziej wolne. Dużo będzie zależeć od postawy doparowego. Tak komfortowej sytuacji jak Rosjanie, nie ma żaden menadżer. Opiekunowie muszą liczyć, że nie zawiedzie lider pary a ponadto jego kolega także zrobi „swoje punkty”.

pasek2

SOBOTA- 2 CZERWCA 2018

18:30 Speedway of Nations, Teterow, Niemcy: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD

19:00
Speedway of Nations, Teterow, Niemcy: 1/2 FINAŁU na żywo
CANAL+ Sport HD
pasek2

About Michał Lewandowski