Mityng Gwiazd z Radomia w TVP Sport HD

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji, organizatorzy postanowili zorganizować drugą edycję tego eventu. Podczas mityngu na stadionie w Radomiu, zobaczymy największe polskie gwiazdy królowej sportu. Transmisja z mityngu w TVP Sport HD.  Będzie, to druga odsłona mityngu gwiazd w tym roku. Przed […]

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji, organizatorzy postanowili zorganizować drugą edycję tego eventu. Podczas mityngu na stadionie w Radomiu, zobaczymy największe polskie gwiazdy królowej sportu. Transmisja z mityngu w TVP Sport HD. 

Będzie, to druga odsłona mityngu gwiazd w tym roku. Przed tygodniem, lekkoatleci rywalizowali na rynku w Białymstoku, teraz przyszedł czas na zmagania na stadionie lekkoatletycznym. Jedną z gwiazd niedzielnego mityngu będzie Piotr Małachowski. Nasz medalista olimpijski, jest także ambasadorem całego przedsięwzięcia. Ciekawie zapowiadają się także biegi na 400m pań i panów. Swój udział potwierdziły prawie w komplecie nasze mistrzowskie sztafety z Halowych Mistrzostw Świata z tego roku. Starcie nie zabraknie także zagranicznych gwiazd tego sportu. Swój udział na dzień dzisiejszy potwierdzili m.in. Gerd Kanter czy Pavel Maslák.

pasek2

NIEDZIELA – 27 MAJA 2018

16:00 Mityng Gwiazd, Radom, Polska: MITYNG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
pasek2

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam