MMTS Kwidzyn – NMC Górnik Zabrze w nSport+

Nadchodzi weekend czas więc na kolejne mecze PGNiG Superligi. Tradycyjnie już telewizja nSport+ pokaże dwa spotkania tych rozgrywek. Hitem starcie MMTS Kwidzyn – NMC Górnik Zabrze.  Pierwsze miejsce w tabeli wydaje się poza zasięgiem wszystkim. Jednak walki o pozostałe miejsca […]

Nadchodzi weekend czas więc na kolejne mecze PGNiG Superligi. Tradycyjnie już telewizja nSport+ pokaże dwa spotkania tych rozgrywek. Hitem starcie MMTS Kwidzyn – NMC Górnik Zabrze. 

Pierwsze miejsce w tabeli wydaje się poza zasięgiem wszystkim. Jednak walki o pozostałe miejsca są cały czas otwarte. Już w piątek czeka nas najciekawsze spotkanie 18. kolejki. MMTS Kwidzyn oraz NMC Górnik Zabrze zajmują miejsca w górnej części tabeli, jednak różnica między nimi jest bardzo duża. Ekipa z Kwidzyna, która liczyła na walkę o medale w tym sezonie musiała zmienić plany. Na tą chwilę zajmuje dopiero szóste miejsce z dorobkiem 26 punktów. W ostatnim spotkanie uległo jednak Gwardii Opole. W zupełnie innej sytuacji jest Górnik Zabrze. Zabrzanie są jedną z rewelacji tych rozgrywek. Do tej pory zgromadzili 44 punkty co pozwala na zajmowanie drugiego miejsca. W poprzedniej kolejce pokonało Piotrków Trybunalski 27:20. Jesienią bezpośrednie spotkanie wygrała drużyna z Zabrza. Wygrywając 27:20. Drugim transmitowanym spotkaniem będzie niedzielne starcie Energi MKS Kalisz z SPR Chrobry Głogów.

PIĄTEK – 15 LUTEGO 2019

18:15 PGNiG Superliga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:25 
PGNiG Superliga – 18. kolejka: MMTS KWIDZYN – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo

NIEDZIELA – 17 LUTEGO 2019

12:45 PGNiG Superliga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:55 
PGNiG Superliga – 18. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam