Motocrossowe Mistrzostwa Świata w Palembangu na antenie Eurosportu 2

W niedzielę odbędzie się dwunasta runda Motocrossowych Mistrzostw Świata. Po wizycie w Niemczech, gdzie 23 czerwca zawodnicy rywalizowali na torze w Teutschenthal, przyszedł czas na przenosiny do Indonezji.  Sezon 2019, który rozpoczął się 3 marca w Argentynie, składa się z […]

W niedzielę odbędzie się dwunasta runda Motocrossowych Mistrzostw Świata. Po wizycie w Niemczech, gdzie 23 czerwca zawodnicy rywalizowali na torze w Teutschenthal, przyszedł czas na przenosiny do Indonezji. 

Sezon 2019, który rozpoczął się 3 marca w Argentynie, składa się z dziewiętnastu rund. Po zmaganiach w indonezyjskim Palembangu i w przyszłym tygodniu w Semarangu, zawodnicy walczący o tytuł Mistrza Świata udadzą się kolejno do Czech, Belgii, Szwajcarii, Szwecji, Turcji i Hong Kongu. Rywalizacja odbywa się w dwóch klasach: MXGP i MX2.

Cały sezon kierowców jeżdżących na motocrossach możemy śledzić na antenach Eurosportu. Relacje z niedzielnych zmagań zagoszczą w drugim kanale Eurosportu oraz w usłudze Eurosport Player. Zawody skomentuje Sławek Szymczak.

NIEDZIELA – 7 LIPCA 2019

07:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Palembang, Indonezja: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

08:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Palembang, Indonezja: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla

10:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Palembang, Indonezja: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Palembang, Indonezja: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla

 

About Michał Winiarczyk