Jedenaście tygodni pozostało do rozpoczęcia piłkarskich Mistrzostw Świata 2018. Na Mundial po 12-stu latach przerwy wracają Polacy. Wszystkie spotkania turnieju w Rosji pokażą kanały Telewizji Polskiej.
Polacy zmierzą się w grupie H kolejno z Senegalem (19 czerwca w Moskwie), Kolumbią (24 czerwca w Kazaniu) i Japonią (28 czerwca w Wołgogradzie). Pięć meczów tej grupy (z wyjątkiem Senegal – Kolumbia) pokaże stacja TVP 1, która będzie główną anteną podczas Mistrzostw Świata. To w Jedynce będziemy mogli obejrzeć m.in. mecz otwarcia, spotkania Polaków, półfinały i finał. Wszystkie pojedynki będzie można śledzić na dwóch ogólnodostępnych antenach – TVP 1 i TVP 2 – a także w TVP Sport i na stronie internetowej sport.tvp.pl. Oprócz samych transmisji spotkań Mundialu, TVP przed i po każdym spotkaniu wyemituje studio, które będzie rozpoczynało się pół godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Mistrzostwa Świata rozpoczną się 14 czerwca, a zakończą 15 lipca. Na dwunastu stadionach w jedenastu rosyjskich miastach odbędą się 64 spotkania Mundialu. Zarówno mecz otwarcia, jak i finał zostanie rozegrany na moskiewskich Łużnikach. Podobnie jak przed czterema laty w Brazylii, finał odbędzie się późnym popołudniem czasu lokalnego, o 18.00 (17.00 w Polsce).
AKTUALIZACJA
Telewizja Polska na konferencji prasowej 29 maja ogłosiła nazwiska komentatorów Mundialu. Spotkania komentować będą Dariusz Szpakowski, Jacek Laskowski, Maciej Iwański, Tomasz Jasina, Jacek Jońca, Sławomir Kwiatkowski, Szymon Borczuch Aleksander Roj i Hubert Bugaj. Ekspertami będą Andrzej Juskowiak, Radosław Gilewicz, Marcin Żewłakow, Kamil Kosowski, Mirosław Trzeciak, Andrzej Strejlau, Robert Podoliński i Maciej Żurawski. Studio w Warszawie poprowadzą Przemysław Babiarz, Maciej Kurzajewski, Piotr Sobczyński, Piotr Dębowski i Maciej Jabłoński, a ze stadionów podczas meczów Polaków Jacek Kurowski i Rafał Patyra. W roli reporterów wystąpią Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Marcin Wojtasik, Maciej Barszczak, Oswald Rodrigo-Pereira i Sylwia Dekiert.
CZWARTEK – 14 CZERWCA 2018
15:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
16:00 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa A: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Tomasz Frankowski, Adam Matysek, Jerzy Dudek, Marcin Komorkiwski
Analiza: Włodzimierz Lubański, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
16:30 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja: CEREMONIA OTWARCIA
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Moskwy)
16:45 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa A: ROSJA – ARABIA SAUDYJSKA
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Moskwy)
19:00 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa A: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Tomasz Frankowski, Adam Matysek, Jerzy Dudek, Marcin Komorkiwski
Analiza: Włodzimierz Lubański, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
PIĄTEK – 15 CZERWCA 2018
10:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
11:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
13:05 Mistrzostwa Świata 2018, Jekaterynburg, Rosja – grupa A: STUDIO
*(od 13:30 również w TVP 1 HD)
Studio: Piotr Sobczyński – Tomasz Frankowski, Jakub Wawrzyniak, Adam Matysek, Adam Małysz
13:50 Mistrzostwa Świata 2018, Jekaterynburg, Rosja – grupa A: EGIPT – URUGWAJ
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Moskwy)
16:00 Mistrzostwa Świata 2018, Jekaterynburg, Rosja – grupa A: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Tomasz Frankowski, Jakub Wawrzyniak, Adam Matysek, Adam Małysz
16:30 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – grupa B: STUDIO
*(od 16:35 również w TVP 2 HD)
Studio: Maciej Jabłoński – Jerzy Engel, Tomasz Rząsa, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz
16:50 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – grupa B: MAROKO – IRAN
Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Żurawski (z Moskwy)
19:00 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – grupa B: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Jerzy Engel, Tomasz Rząsa, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz
19:30 Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – grupa B: STUDIO
*(od 19:40 również w TVP 1 HD)
Studio: Rafał Patyra – Mirosław Trzeciak, Paweł Kryszałowicz, Hermes
Analiza: Maciej Szczęsny, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – grupa B: PORTUGALIA – HISZPANIA
*(od 19:55 również w Canal+ 4K)
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Soczi)
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – grupa B: STUDIO
Studio: Rafał Patyra – Mirosław Trzeciak, Paweł Kryszałowicz, Hermes
Analiza: Maciej Szczęsny, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz
SOBOTA – 16 CZERWCA 2018
08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
09:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
11:05 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – grupa C: STUDIO
*(od 11:30 również w TVP 2 HD)
Studio: Piotr Dębowski – Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Andrzej Strejlau
11:50 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – grupa C: FRANCJA – AUSTRALIA
Komentarz: Tomasz Jasina – Kamil Kosowski (z Moskwy)
13:55 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – grupa C: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Andrzej Strejlau
14:20 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa D: STUDIO
*(od 14:30 również w TVP 1 HD)
Studio: Piotr Sobczyński – Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Marek Jóźwiak, Paweł Kryszałowicz
14:50 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa D: ARGENTYNA – ISLANDIA
Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Żurawski (z Moskwy)
16:55 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa D: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Marek Jóźwiak, Paweł Kryszałowicz
17:10 Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa C: STUDIO
*(od 17:40 również w TVP 2 HD)
Studio: Rafał Patyra – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Rząsa, Grzegorz Rasiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel
17:50 Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa C: PERU – DANIA
Komentarz: Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak
19:55 Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa C: STUDIO
Studio: Rafał Patyra – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Rząsa, Grzegorz Rasiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel
20:10 Mistrzostwa Świata 2018, Kaliningrad, Rosja – grupa D: STUDIO
*(od 20:30 również w TVP 1 HD)
Studio: Przemysław Babiarz – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Rząsa, Grzegorz Rasiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Rafał Rostkowski
20:50 Mistrzostwa Świata 2018, Kaliningrad, Rosja – grupa D: CHORWACJA – NIGERIA
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński (z Kaliningradu)
23:00 Mistrzostwa Świata 2018, Kaliningrad, Rosja – grupa D: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Rząsa, Grzegorz Rasiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Rafał Rostkowski
NIEDZIELA – 17 CZERWCA 2018
08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
09:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
10:10 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
11:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
13:10 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – grupa E: STUDIO
*(od 13:40 również w TVP 1 HD)
Studio: Rafał Patyra – Grzegorz Rasiak, Mirosław Trzeciak, Jacek Krzynówek, Michał Sadomski
13:50 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – grupa E: KOSTARYKA – SERBIA
Komentarz: Tomasz Jasina – Kamil Kosowski (z Moskwy)
15:55 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – grupa E: STUDIO
Studio: Rafał Patyra – Grzegorz Rasiak, Mirosław Trzeciak, Jacek Krzynówek, Michał Sadomski
16:15 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa F: STUDIO
*(od 16:25 również w TVP 2 HD)
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Grzegorz Rasiak, Jacek Krzynówek
Analiza: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
16:50 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa F: NIEMCY – MEKSYK
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz (z Moskwy)
18:55 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa F: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Grzegorz Rasiak, Jacek Krzynówek
Analiza: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
19:15 Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa E: STUDIO
*(od 19:40 również w TVP 1 HD)
Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Rząsa, Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Hermes
Analiza: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa E: BRAZYLIA – SZWAJCARIA
*(od 19:55 również w Canal+ 4K)
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Maciej Żurawski (z Moskwy)
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa E: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Rząsa, Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Hermes
Analiza: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
PONIEDZIAŁEK – 18 CZERWCA 2018
07:30 Mistrzostwa Świata 2018: PROSTO Z MUNDIALU
08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
09:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
10:10 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
11:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
13:05 Mistrzostwa Świata 2018, Niżny Nowogród, Rosja – grupa F: STUDIO
*(od 13:25 również w TVP 1 HD)
Studio: Maciej Jabłoński – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Frankowski, Jakub Wawrzyniak, Jan Tomaszewski
13:50 Mistrzostwa Świata 2018, Niżny Nowogród, Rosja – grupa F: SZWECJA – KOREA POŁUDNIOWA
Komentarz: Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak (z Niżnego Nowogrodu)
15:55 Mistrzostwa Świata 2018, Niżny Nowogród, Rosja – grupa F: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Frankowski, Jakub Wawrzyniak, Jan Tomaszewski
16:30 Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – grupa G: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Frankowski, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Włodzimierz Lubański, Paweł Janas, Rafał Rostkowski
16:50 Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – grupa G: BELGIA – PANAMA
Komentarz: Aleksander Roj – Andrzej Strejlau
18:55 Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – grupa G: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Frankowski, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Włodzimierz Lubański, Paweł Janas, Rafał Rostkowski
19:30 Mistrzostwa Świata 2018, Wołgograd, Rosja – grupa G: STUDIO
*(od 19:40 również w TVP 1 HD)
Studio: Maciej Kurzajewski – Maciej Szczęsny, Grzegorz Rasiak, Jacek Krzynówek
Analiza: Włodzimierz Lubański, Paweł Janas, Andrzej Twarowski, Rafał Rostkowski
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Wołgograd, Rosja – grupa G: TUNEZJA – ANGLIA
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński
21:55 Mistrzostwa Świata 2018, Wołgograd, Rosja – grupa G: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Maciej Szczęsny, Grzegorz Rasiak, Jacek Krzynówek
Analiza: Włodzimierz Lubański, Paweł Janas, Andrzej Twarowski, Rafał Rostkowski
WTOREK – 19 CZERWCA 2018
07:30 Mistrzostwa Świata 2018: PROSTO Z MUNDIALU
08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
09:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
10:10 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
11:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
13:05 Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa H: STUDIO
*(od 13:25 również w TVP 1 HD)
Studio: Piotr Sobczyński – Marek Jóźwiak, Paweł Golański, Adam Kotleszka
13:50 Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa H: KOLUMBIA – JAPONIA
*(od 13:55 również w Canal+ 4K)
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina – Kamil Kosowski (z Moskwy)
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Leszek Orłowski
13:50 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: PRZED MECZEM POLSKA – SENEGAL
Studio w Warszawie: Przemysław Babiarz – Jerzy Dudek, Jacek Krzynówek, Adrian Mierzejewski, Adam Małysz
Studio w Moskwie: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
Analiza w Moskwie: Rafał Patyra – Rafał Ulatowski
16:00 Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa H: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Marek Jóźwiak, Paweł Golański, Adam Kotleszka
16:05 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: STUDIO
*(od 16:35 również w TVP 1 HD)
Studio w Warszawie: Przemysław Babiarz – Jerzy Dudek, Jacek Krzynówek, Adrian Mierzejewski, Adam Małysz
Studio w Moskwie: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
Analiza w Moskwie: Rafał Patyra – Rafał Ulatowski
16:50 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: POLSKA – SENEGAL
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz (z Moskwy)
19:05 Mistrzostwa Świata 201, Moskwa, Rosja – grupa H: STUDIO
Studio w Warszawie: Przemysław Babiarz – Jerzy Dudek, Jacek Krzynówek, Adrian Mierzejewski, Adam Małysz
Studio w Moskwie: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
Analiza w Moskwie: Rafał Patyra – Rafał Ulatowski
19:35 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – grupa A: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – grupa A: ROSJA – EGIPT
Komentarz: Hubert Bugaj – Maciej Żurawski (z Moskwy)
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: PO MECZU POLSKA – SENEGAL
Studio w Warszawie: Przemysław Babiarz – Jerzy Dudek, Jacek Krzynówek, Adrian Mierzejewski, Adam Małysz
Studio w Moskwie: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
Analiza w Moskwie: Rafał Patyra – Rafał Ulatowski
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – grupa A: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak
ŚRODA – 20 CZERWCA 2018
08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
09:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
10:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
11:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
13:05 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa B: STUDIO
*(od 13:20 również w TVP 1 HD)
Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Rząsa, Paweł Golański, Hermes
13:50 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa B: PORTUGALIA – MAROKO
Komentarz: Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak (z Moskwy)
16:00 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa B: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Rząsa, Paweł Golański, Hermes
16:25 Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa A: STUDIO
*(od 16:30 również w TVP 2 HD)
Studio: Maciej Jabłoński – Tomasz Rząsa, Adrian Mierzejewski, Michał Sadomski
Analiza: Andrzej Strejlau, Paweł Janas, Rafał Rostkowski
16:50 Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa A: URUGWAJ – ARABIA SAUDYJSKA
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński
19:00 Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa A: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Tomasz Rząsa, Adrian Mierzejewski, Michał Sadomski
Analiza: Andrzej Strejlau, Paweł Janas, Rafał Rostkowski
19:25 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – grupa B: STUDIO
*(od 19:40 również w TVP 1 HD)
Studio: Piotr Sobczyński – Adam Matysek, Tomasz Frankowski, Adrian Mierzejewski
Analiza: Andrzej Strejlau, Paweł Janas, Rafał Rostkowski
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – grupa B: IRAN – HISZPANIA
Komentarz: Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak (z Kazania)
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – grupa B: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Adam Matysek, Tomasz Frankowski, Adrian Mierzejewski
Analiza: Andrzej Strejlau, Paweł Janas, Rafał Rostkowski
CZWARTEK – 21 CZERWCA 2018
07:30 Mistrzostwa Świata 2018: PROSTO Z MUNDIALU
08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
09:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
10:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
11:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL
13:05 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – grupa C: STUDIO
*(od 13:20 również w TVP 1 HD)
Studio: Rafał Patyra – Arkadiusz Onyszko, Adrian Mierzejewski, Adam Kotleszka
13:50 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – grupa C: DANIA – AUSTRALIA
Komentarz: Hubert Bugaj – Radosław Gilewicz (z Moskwy)
16:00 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – grupa C: STUDIO
Studio: Rafał Patyra – Arkadiusz Onyszko, Adrian Mierzejewski, Adam Kotleszka
16:25 Mistrzostwa Świata 2018, Jekaterynburg, Rosja – grupa C: STUDIO
*(od 16:30 również w TVP 2 HD)
Studio: Piotr Dębowski – Arkadiusz Onyszko, Marek Jóźwiak, Adam Matysek, Michał Sadomski
Analiza: Jerzy Engel, Jan Tomaszewski, Michał Listkiewicz
16:50 Mistrzostwa Świata 2018, Jekaterynburg, Rosja – grupa C: FRANCJA – PERU
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński
19:00 Mistrzostwa Świata 2018, Jekaterynburg, Rosja – grupa C: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Arkadiusz Onyszko, Marek Jóźwiak, Adam Matysek, Michał Sadomski
Analiza: Jerzy Engel, Jan Tomaszewski, Michał Listkiewicz
19:25 Mistrzostwa Świata 2018, Niżny Nowogród, Rosja – grupa D: STUDIO
*(od 19:40 również w TVP 1 HD)
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Adam Matysek, Jakub Wawrzyniak, Marek Jóźwiak
Analiza: Jerzy Engel, Jan Tomaszewski, Michał Listkiewicz
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Niżny Nowogród, Rosja – grupa D: ARGENTYNA – CHORWACJA
*(od 19:55 również w Canal+ 4K)
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Maciej Żurawski (z Niżnego Nowogrodu)
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Niżny Nowogród, Rosja – grupa D: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Adam Matysek, Jakub Wawrzyniak, Marek Jóźwiak
Analiza: Jerzy Engel, Jan Tomaszewski, Michał Listkiewicz
PIĄTEK – 22 CZERWCA 2018
13:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Bartłomiej Rabij, Hermes, Adam Kotleszka, Paweł Janas
13:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa E: BRAZYLIA – KOSTARYKA
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Petersburga)
16:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Bartłomiej Rabij, Hermes, Adam Kotleszka, Paweł Janas
16:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Bartłomiej Rabij, Adam Kotleszka
Analiza: Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Paweł Janas, Michał Listkiewicz
16:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa D: NIGERIA – ISLANDIA
Komentarz: Hubert Bugaj – Radosław Gilewicz (z Moskwy)
19:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Bartłomiej Rabij, Adam Kotleszka
Analiza: Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Paweł Janas, Michał Listkiewicz
19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Frankowski, Adam Matysek, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Michał Listkiewicz
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa E: SERBIA – SZWAJCARIA
Komentarz: Tomasz Jasina – Kamil Kosowski (z Kaliningradu)
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Frankowski, Adam Matysek, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Michał Listkiewicz
SOBOTA – 23 CZERWCA 2018
13:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Jerzy Engel, Adam Kotleszka, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Rasiak
13:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa G: BELGIA – TUNEZJA
Komentarz: Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak (z Moskwy)
16:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Jerzy Engel, Adam Kotleszka, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Rasiak
16:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Grzegorz Rasiak, Jacek Krzynówek, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Rafał Rostkowski
16:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa F: KOREA POŁUDNIOWA – MEKSYK
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński
19:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Grzegorz Rasiak, Jacek Krzynówek, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Rafał Rostkowski
19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Adam Matysek, Arkadiusz Onyszko, Jacek Krzynówek
Analiza: Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Rafał Rostkowski
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa F: NIEMCY – SZWECJA
Komentarz w TVP: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow (z Soczi)
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Maciej Murawski
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Adam Matysek, Arkadiusz Onyszko, Jacek Krzynówek
Analiza: Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Rafał Rostkowski
NIEDZIELA – 24 CZERWCA 2018
13:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Marek Jóźwiak, Andrzej Twarowski, Michał Sadomski
13:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa G: ANGLIA – PANAMA
Komentarz: Aleksander Roj – Andrzej Strejlau
16:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Marek Jóźwiak, Andrzej Twarowski, Michał Sadomski
16:30 Mistrzostwa Świata 2018: PRZED MECZEM POLSKA – KOLUMBIA
Studio w Warszawie: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Rabij, Jerzy Dudek, Grzegorz Rasiak, Jakub Wawrzyniak
Studio w Kazaniu: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Maciej Żurawski, Dariusz Szpakowski
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Rafał Rostkowski
Analiza w Kazaniu: Rafał Patyra – Tomasz Rząsa
16:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Marek Jóźwiak, Michał Sadomski
16:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa H: JAPONIA – SENEGAL
Komentarz: Tomasz Jasina – Kamil Kosowski (z Moskwy)
19:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Marek Jóźwiak, Michał Sadomski
19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio w Warszawie: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Rabij, Jerzy Dudek, Grzegorz Rasiak, Jakub Wawrzyniak
Studio w Kazaniu: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Maciej Żurawski, Dariusz Szpakowski
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Rafał Rostkowski
Analiza w Kazaniu: Rafał Patyra – Tomasz Rząsa
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa H: POLSKA – KOLUMBIA
Komentarz: Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak (z Kazania)
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio w Warszawie: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Rabij, Jerzy Dudek, Grzegorz Rasiak, Jakub Wawrzyniak
Studio w Kazaniu: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Maciej Żurawski, Dariusz Szpakowski
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Rafał Rostkowski
Analiza w Kazaniu: Rafał Patyra – Tomasz Rząsa
PONIEDZIAŁEK – 25 CZERWCA 2018
15:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Tomasz Frankowski, Jakub Wawrzyniak, Marcin Komorowski, Marek Jóźwiak
Analiza: Rafał Rostkowski
15:40 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Adrian Mierzejewski, Adam Kotleszka, Jerzy Engel
15:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa A: URUGWAJ – ROSJA
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Radosław Gilewicz (z Moskwy)
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn
15:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa A: ARABIA SAUDYJSKA – EGIPT
Komentarz: Aleksander Roj – Andrzej Strejlau
18:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Tomasz Frankowski, Jakub Wawrzyniak, Marcin Komorowski, Marek Jóźwiak
Analiza: Rafał Rostkowski
18:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Adrian Mierzejewski, Adam Kotleszka, Jerzy Engel
19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Arkadiusz Onyszko, Marek Jóźwiak, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Rafał Rostkowski
19:35 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Jan Tomaszewski, Hermes, Paweł Golański, Tomasz Frankowski
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa B: HISZPANIA – MAROKO
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński (z Kaliningradu)
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa B: IRAN – PORTUGALIA
Komentarz: Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Arkadiusz Onyszko, Marek Jóźwiak, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Rafał Rostkowski
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Jan Tomaszewski, Hermes, Paweł Golański, Tomasz Frankowski
WTOREK – 26 CZERWCA 2018
15:10 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Arkadiusz Onyszko, Marek Jóźwiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
15:40 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Adrian Mierzejewski, Andrzej Strejlau, Jan Tomaszewski
15:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa C: DANIA – FRANCJA
Komentarz w TVP: Hubert Bugaj – Radosław Gilewicz (z Moskwy)
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
15:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa C: AUSTRALIA – PERU
Komentarz: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow (z Soczi)
18:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Arkadiusz Onyszko, Marek Jóźwiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
18:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Adrian Mierzejewski, Andrzej Strejlau, Jan Tomaszewski
19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Jan Tomaszewski, Marek Jóźwiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
19:35 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Jerzy Engel, Michał Sadomski, Andrzej Strejlau
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa D: NIGERIA – ARGENTYNA
Komentarz: Tomasz Jasina – Kamil Kosowski (z Petersburga)
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa D: ISLANDIA – CHORWACJA
Komentarz: Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Jan Tomaszewski, Marek Jóźwiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Jerzy Engel, Michał Sadomski, Andrzej Strejlau
ŚRODA – 27 CZERWCA 2018
15:10 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Hermes, Jacek Krzynówek, Tomasz Frankowski, Paweł Golański
Analiza: Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
15:40 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Arkadiusz Onyszko, Bartłomiej Rabij, Jakub Wawrzyniak
15:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa F: KOREA POŁUDNIOWA – NIEMCY
Komentarz: Maciej Iwański – Andrzej Strejlau
15:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa F: MEKSYK – SZWECJA
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński
18:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Hermes, Jacek Krzynówek, Tomasz Frankowski, Paweł Golański
Analiza: Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
18:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Arkadiusz Onyszko, Bartłomiej Rabij, Jakub Wawrzyniak
19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Paweł Golański, Hermes, Tomasz Frankowski, Jacek Krzynówek
Analiza: Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Marek Jóźwiak, Tomasz Rząsa, Jakub Wawrzyniak
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa E: SERBIA – BRAZYLIA
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Maciej Żurawski (z Moskwy)
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa E: SZWAJCARIA – KOSTARYKA
Komentarz: Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Paweł Golański, Hermes, Tomasz Frankowski, Jacek Krzynówek
Analiza: Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Marek Jóźwiak, Tomasz Rząsa, Jakub Wawrzyniak
CZWARTEK – 28 CZERWCA 2018
13:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio w Warszawie: Piotr Sobczyński – Jerzy Dudek, Adrian Mierzejewski, Tomasz Frankowski, Maciej Szczęsny
Studio w Wołgogradzie: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Adam Matysek
Analiza w Warszawie: Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz
Analiza w Wołgogradzie: Jacek Kurowski – Tomasz Kłos
15:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Bartłomiej Rabij, Tomasz Rząsa, Jakub Wawrzyniak
15:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa H: JAPONIA – POLSKA
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Wołgogradu)
15:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa H: SENEGAL – KOLUMBIA
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Maciej Żurawski (z Moskwy)
18:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio w Warszawie: Piotr Sobczyński – Jerzy Dudek, Adrian Mierzejewski, Tomasz Frankowski, Maciej Szczęsny
Studio w Wołgogradzie: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Adam Matysek
Analiza w Warszawie: Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz
Analiza w Wołgogradzie: Jacek Kurowski – Tomasz Kłos
18:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Bartłomiej Rabij, Tomasz Rząsa, Jakub Wawrzyniak
19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Rząsa, Paweł Janas, Grzegorz Rasiak
Analiza: Włodzimierz Lubański, Rafał Ulatowski, Andrzej Twarowski, Michał Listkiewicz
19:35 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Marek Jóźwiak, Jerzy Engel, Jakub Wawrzyniak
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa G: ANGLIA – BELGIA
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina – Kamil Kosowski (z Kaliningradu)
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny
19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa G: PANAMA – TUNEZJA
Komentarz: Aleksander Roj – Andrzej Strejlau
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Rząsa, Paweł Janas, Grzegorz Rasiak
Analiza: Włodzimierz Lubański, Rafał Ulatowski, Andrzej Twarowski, Michał Listkiewicz
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Marek Jóźwiak, Jerzy Engel, Jakub Wawrzyniak
SOBOTA – 30 CZERWCA 2018
14:15 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
*(od 15:25 w TVP 2 HD)
Studio: Piotr Sobczyński – Paweł Kryszałowicz, Grzegorz Rasiak, Paweł Janas, Jan Tomaszewski
Analiza: Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
15:50 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – 1/8 Finału: FRANCJA – ARGENTYNA
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Kazania)
17:55 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Paweł Kryszałowicz, Grzegorz Rasiak, Paweł Janas, Jan Tomaszewski
Analiza: Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
*(od 19:45 w TVP 1 HD)
Studio: Przemysław Babiarz – Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak, Paweł Janas, Jan Tomaszewski
Analiza: Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – 1/8 Finału: URUGWAJ – PORTUGALIA
Komentarz: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow (z Soczi)
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak, Paweł Janas, Jan Tomaszewski
Analiza: Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
NIEDZIELA – 1 LIPCA 2018
15:15 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
*(od 15:25 w TVP 2 HD)
Studio: Maciej Kurzajewski – Maciej Szczęsny, Marcin Komorowski, Mirosław Trzeciak
Analiza: Andrzej Strejlau, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
15:50 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – 1/8 Finału: HISZPANIA – ROSJA
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Moskwy)
Komentarz w Canal+ 4K Ultra HD: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki
18:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Maciej Szczęsny, Marcin Komorowski, Mirosław Trzeciak
Analiza: Andrzej Strejlau, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
*(od 19:45 w TVP 1 HD)
Studio: Maciej Jabłoński – Arkadiusz Onyszko, Grzegorz Rasiak, Paweł Kryszałowicz
Analiza: Andrzej Strejlau, Jerzy Engel, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Niżny Nowogród, Rosja – 1/8 Finału: CHORWACJA – DANIA
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina – Robert Podoliński (z Niżnego Nowogrodu)
22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO
Studio: Maciej Jabłoński – Arkadiusz Onyszko, Grzegorz Rasiak, Paweł Kryszałowicz
Analiza: Andrzej Strejlau, Jerzy Engel, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz
PONIEDZIAŁEK – 2 LIPCA 2018
15:15 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – 1/8 Finału: STUDIO
*(od 15:35 również w TVP 2 HD)
Studio: Piotr Dębowski – Bartłomiej Rabij, Hermes
Analiza: Paweł Janas, Rafał Ulatowski, Rafał Rostkowski
15:50 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – 1/8 Finału: BRAZYLIA – MEKSYK
Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Żurawski (z Samary)
18:00 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – 1/8 Finału: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Bartłomiej Rabij, Hermes
Analiza: Paweł Janas, Rafał Ulatowski, Rafał Rostkowski
19:30 Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – 1/8 Finału: STUDIO
*(od 19:45 również w TVP 1 HD)
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Jerzy Dudek
Analiza: Włodzimierz Lubański, Rafał Ulatowski, Rafał Rostkowski
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – 1/8 Finału: BELGIA – JAPONIA
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Andrzej Strejlau
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – 1/8 Finału: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Jerzy Dudek
Analiza: Włodzimierz Lubański, Rafał Ulatowski, Rafał Rostkowski
WTOREK – 3 LIPCA 2018
15:10 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – 1/8 Finału: STUDIO
*(od 15:35 również w TVP 2 HD)
Studio: Piotr Sobczyński – Bartłomiej Rabij, Arkadiusz Onyszko
Analiza: Andrzej Strejlau, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
15:50 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – 1/8 Finału: SZWECJA – SZWAJCARIA
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Petersburga)
18:00 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – 1/8 Finału: STUDIO
Studio: Piotr Sobczyński – Bartłomiej Rabij, Arkadiusz Onyszko
Analiza: Andrzej Strejlau, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
19:30 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – 1/8 Finału: STUDIO
*(od 19:45 również w TVP 1 HD)
Studio: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Rabij, Grzegorz Rasiak, Jerzy Dudek
Analiza: Andrzej Strejlau, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz, Włodzimierz Lubański
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – 1/8 Finału: KOLUMBIA – ANGLIA
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Moskwy)
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – 1/8 Finału: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Rabij, Grzegorz Rasiak, Jerzy Dudek
Analiza: Andrzej Strejlau, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz, Włodzimierz Lubański
PIĄTEK – 6 LIPCA 2018
15:05 Mistrzostwa Świata 2018, Niżny Nowogród, Rosja – 1/4 finału: STUDIO
*(od 15:25 również w TVP 2 HD)
Studio: Przemysław Babiarz – Tomasz Frankowski, Marcin Żewłakow, Tomasz Kłos, Bartłomiej Rabij
Analiza: Kamil Kosowski, Jan Tomaszewski, Rafał Rostkowski
15:50 Mistrzostwa Świata 2018, Niżny Nowogród, Rosja – 1/4 finału: URUGWAJ – FRANCJA
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina – Robert Podoliński (z Niżnego Nowogrodu)
Komentarz w Canal+ 4K Ultra HD: Rafał Wolski – Przemysław Rudzki
18:00 Mistrzostwa Świata 2018, Niżny Nowogród, Rosja – 1/4 finału: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Tomasz Frankowski, Marcin Żewłakow, Tomasz Kłos, Bartłomiej Rabij
Analiza: Kamil Kosowski, Jan Tomaszewski, Rafał Rostkowski
19:30 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – 1/4 finału: STUDIO
*(od 19:45 również w TVP 1 HD)
Studio: Maciej Kurzajewski – Maciej Szczęsny, Sebastian Mila, Jerzy Dudek
Analiza: Marcin Żewłakow, Włodzimierz Lubański, Rafał Rostkowski
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – 1/4 finału: BRAZYLIA – BELGIA
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Kazania)
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – 1/4 finału: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Maciej Szczęsny, Sebastian Mila, Jerzy Dudek
Analiza: Marcin Żewłakow, Włodzimierz Lubański, Rafał Rostkowski
SOBOTA – 7 LIPCA 2018
15:05 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – 1/4 finału: STUDIO
*(od 15:40 również w TVP 1 HD)
Studio: Piotr Dębowski – Jerzy Dudek, Kamil Kosowski, Adam Matysek
Analiza: Andrzej Strejlau, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz
15:50 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – 1/4 finału: SZWECJA – ANGLIA
Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Żurawski (z Samary)
18:00 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – 1/4 finału: STUDIO
Studio: Piotr Dębowski – Jerzy Dudek, Kamil Kosowski, Adam Matysek
Analiza: Andrzej Strejlau, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz
19:30 Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – 1/4 finału: STUDIO
*(od 19:45 również w TVP 1 HD)
Studio: Jacek Kurowski – Adam Matysek, Grzegorz Rasiak, Kamil Kosowski
Analiza: Jerzy Engel, Paweł Janas, Michał Listkiewicz
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – 1/4 finału: ROSJA – CHORWACJA
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Soczi)
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – 1/4 finału: STUDIO
Studio: Jacek Kurowski – Adam Matysek, Grzegorz Rasiak, Kamil Kosowski
Analiza: Jerzy Engel, Paweł Janas, Michał Listkiewicz
WTOREK – 10 LIPCA 2018
18:30 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: STUDIO
*(od 19:45 również w TVP 1 HD)
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow, Tomasz Frankowski
Analiza: Michał Listkiewicz, Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: FRANCJA – BELGIA
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Petersburga)
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: STUDIO
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow, Tomasz Frankowski
Analiza: Michał Listkiewicz, Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski
ŚRODA – 11 LIPCA 2018
18:30 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: STUDIO
*(od 19:45 również w TVP 1 HD)
Studio: Rafał Patyra – Robert Podoliński, Adam Matysek, Maciej Szczęsny
Analiza: Włodzimierz Lubański, Jerzy Engel, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
19:50 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: CHORWACJA – ANGLIA
*(od 19:55 również w Canal+ 4K)
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Moskwy)
Komentarz w Canal+ 4K Ultra HD: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski
22:00 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: STUDIO
Studio: Rafał Patyra – Robert Podoliński, Adam Matysek, Maciej Szczęsny
Analiza: Włodzimierz Lubański, Jerzy Engel, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz
SOBOTA – 14 LIPCA 2018
15:05 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – mecz o 3 miejsce: STUDIO
*(od 15:40 również w TVP 1 HD)
15:50 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – mecz o 3 miejsce: BELGIA – ANGLIA
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Petersburga)
18:00 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – mecz o 3 miejsce: STUDIO
NIEDZIELA – 15 LIPCA 2018
15:00 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – Finał: STUDIO
*(od 16:00 również w TVP 1 HD)
16:25 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja: CEREMONIA ZAMKNIĘCIA
16:45 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – Finał: FRANCJA – CHORWACJA
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Moskwy)
Komentarz alternatywny w TVP: Piotr Skowyrski – Maciej Iwański
Komentarz w Canal+ 4K Ultra HD: Przemysław Pełka
19:00 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – mecz o 3 miejsce: STUDIO
Brakuje mi tu tylko Jacka Gmocha jako eksperta 🙁
Canal+ 4K Ultra HD pokaże również na wyłączność cztery mecze fazy pucharowej. Spotkanie 1/8 finału oraz ćwierćfinał skomentuje Rafał Wolski, komentatorem półfinału będzie Rafał Dębiński, a finału Przemysław Pełka. Eksperci fazy pucharowej będą znani po zakończeniu fazy grupowej.
Czytaj więcej na: http://satkurier.pl/news/171561/znamy-komentatorow-mundialu-w-canal-4k-ultra-hd.html
Plan transmisji Mistrzostw Świata w CANAL+ 4K Ultra HD
Piątek, 15 czerwca
19:55 Portugalia – Hiszpania grupa B; CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski
Niedziela, 17 czerwca
19:55 Brazylia – Szwajcaria grupa E; CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Bartosz Gleń i Kazimierz Węgrzyn
Wtorek, 19 czerwca
13:55 Kolumbia – Japonia grupa H; CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Przemysław Pełka, Leszek Orłowski
Czwartek, 21 czerwca
19:55 Argentyna – Chorwacja grupa D; CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
Sobota, 23 czerwca
19:55 Niemcy – Szwecja grupa F; CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Murawski
Poniedziałek, 25 czerwca
15:55 Urugwaj – Rosja grupa A; CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kazimierz Węgrzyn
Wtorek, 26 czerwca
15:55 Dania – Francja grupa C; CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
Czwartek, 28 czerwca
19:55 Anglia – Belgia grupa G; CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
Czy wiadomo jacy komentatorzy polecą do Rosji a jacy będą komentować z Warszawy?
Czekamy na informację od TVP