Na tydzień przed żużlową Grand Prix PGE Ekstraliga potęguje emocje

Pierwsze majowe dni upływają pod żużlowym znakiem. Nie inaczej będzie w najbliższy weekend. Liga nadal się kręci, a mecze reprezentacji i MPPK tylko podsyciły apetyt, który zaspokoić będzie starała się stacja nSport+. Pszczoła bez żądła. Tak właśnie będą wyglądali tarnowianie […]

Pierwsze majowe dni upływają pod żużlowym znakiem. Nie inaczej będzie w najbliższy weekend. Liga nadal się kręci, a mecze reprezentacji i MPPK tylko podsyciły apetyt, który zaspokoić będzie starała się stacja nSport+.

Pszczoła bez żądła. Tak właśnie będą wyglądali tarnowianie w meczu ze Spartą Wrocław. Brak Nickiego Pedersena będzie potężnym osłabieniem miejscowych w najbliższym meczu. Lecz żądło to nie jedyna broń owadów. Wystarczy czasami otoczyć wroga i nie dać im szansy ucieczki. Wrocławianie jednak nie mają we krwi tracić nadążających się okazji. A taka niewątpliwie teraz przed nimi się jawi. Kto okaże się większym hartem ducha? Kogo tego dnia motocykle powiozą do zwycięstwa?

Liczba zwycięstw. Ta rubryka nadal czeka na wypełnienie obok drużyny grudziądzkiej. Może tym razem im się uda w pojedynku z gorzowską Stalą? Presja rośnie. Oczekiwania również. Ale blokady póki co zdjąć nie potrafią.

Nibylandii ubył jeden obywatel. Piotruś Pan. Ale my z tego powodu się nie smucimy. „Piter” powrócił po kontuzji do ścigania i to w jakim stylu. Naprzeciwko pojawi się świetnie spasowany od startu sezonu Fredrik Lindgren. I właśnie ta konfrontacja będzie nas, oprócz końcowego wyniku najbardziej interesować.

pasek2

PIĄTEK- 4 MAJA 2018

19:00 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:30
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo

NIEDZIELA- 6 MAJA 2018

16:00 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA  na żywo


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

pasek2

About Michał Lewandowski