Najlepsze kanały sportowe !!!NOWY!!!

Każdy fan uwielbia przeżywać emocje na żywo, ale liczba meczów, gal i innych imprez przekracza możliwości udziału we wszystkich osobiście. Z pomocą przychodzi telewizja – to dzięki niej można śledzić najlepsze sportowe zmagania, często live, z różnych miejsc nie tylko […]

Każdy fan uwielbia przeżywać emocje na żywo, ale liczba meczów, gal i innych imprez przekracza możliwości udziału we wszystkich osobiście. Z pomocą przychodzi telewizja – to dzięki niej można śledzić najlepsze sportowe zmagania, często live, z różnych miejsc nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Dostęp, do jakich kanałów telewizyjnych powinien mieć każdy kibic?

Eleven Sports

To kanał, który przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi piłki nożnej. Posiadacz Eleven Sports może oglądać mecze różnych lig futbolu takich jak m.in. Bundesliga czy LaLiga Santander. Co więcej, w pakiecie znajdzie się też coś dla fanów Formuły 1 – Eleven Sports to kanał, który jako jedyny ma prawa do transmisji obecnego sezonu wyścigów. Poza meczami i zmaganiami na torze, amatorzy sportu mogą zobaczyć też wyścigi żużlowe, rywalizację pomiędzy piłkarzami ręcznymi, gale sportów walki (Cage Warriors) oraz zawody tenisowe. W kraju nad Wisłą programy Eleven Sports dostępne są wśród operatorów współpracujących z telewizją światłowodową. Sama stacja telewizyjna należy do brytyjskiego nadawcy, a w swojej ofercie ma aż 4 kanały:

  1. Eleven Sports 1,
  2. Eleven Sports 2,
  3. Eleven Sports 3,
  4. Eleven Sports 4.

Eleven Sports nadaje m.in. w Polsce, Luksemburgu, Belgii czy Singapurze.

Extreme Sport Channel

Snowboard, skateboarding, BMX, MTB, wakeboarding, rolki, surfing, wrestling, motocross czy windsurfing to dyscypliny sportowe, które można obejrzeć na kanale Extreme Sport Channel. Jak sama nazwa wskazuje, to stacja, która emituje programy dotyczące sportów ekstremalnych. Wśród najpopularniejszych audycji można wymienić m.in. Poradnik trików, Drive Thru, Gumball 3000, Professional Bull Riders czy WWE Raw. Amerykański rodowód stacji sprawia, że jest to propozycja dla wielbicieli mniej popularnych sportów w kraju nad Wisłą.

Eurosport

To jeden z popularniejszych kanałów sportowych. Co więcej, cieszy się również największą oglądalnością wśród polskich telewidzów. Stacja ta istnieje od 1989 roku i jest spółką zależną od Discovery Communications. Można obejrzeć tutaj nie tylko powtórki znanych wydarzeń sportowych, ale także mnóstwo ważnych transmisji na żywo. Dla miłośników sportu nie zabraknie emocji piłkarskich, kolarskich czy tych związanych ze sportami zimowymi. Poza skokami, relacjami z Tour de France oraz meczami Bundesligi czy Ligi Europy, na telewidzów czeka również futbol amerykański, golf, tenis ziemny i narciarstwo alpejskie. Jest to na tyle zróżnicowany pod względem ramówki program, że z pewnością każdy fan sportu znajdzie tutaj coś dla siebie.

About REDAKCJA