Niespodziewane emocje w Płocku, formalność VIVE. Rewanżowe mecze 1/2 finału PGNiG Superligi mężczyzn w nSport+

Przed nami rewanżowe spotkania PGNiG Superligi mężczyzn. O ile w dwumeczu PGE VIVE Kielce – KS Azoty Puławy jest wszystko jasne, o tyle Orlen Wisła Płock może mieć małe problemy z Gwardią Opole.  Opolanie to największa sensacja fazy play-off PGNiG […]

Przed nami rewanżowe spotkania PGNiG Superligi mężczyzn. O ile w dwumeczu PGE VIVE Kielce – KS Azoty Puławy jest wszystko jasne, o tyle Orlen Wisła Płock może mieć małe problemy z Gwardią Opole. 

Opolanie to największa sensacja fazy play-off PGNiG Superligi. Już w ćwierćfinale nikt nie dawał im żadnych szans w starciu z Górnikiem Zabrze, a oni zagrali dwa fantastyczne spotkania i wyeliminowali bardziej renomowanego faworyta. Wydawało się jednak, że w półfinale z Orlen Wisłą Płock stoją na zupełnie straconej pozycji. Gwardia postanowiła zaskoczyć jeszcze raz i w pierwszym spotkaniu wygrała we własnej hali 33:32. Oczywiście, taki wynik wciąż sprawia, że wciąż tylko mały cud może dać im awans na obiekcie „Nafciarzy”, to jednak nikt nie zabroni im wierzyć w to, że sięgną gwiazd. Gospodarze muszą wygrać niedzielne spotkanie. Każdy inny wynik byłby dla nich katastrofą.

W sobotnim półfinale raczej nie uświadczymy emocji. W pierwszym meczu PGE VIVE Kielce pokonało na wyjeździe KS Azoty Puławy 37:27 i rewanż jest już tylko formalnością.

pasek2

SOBOTA – 19 MAJA 2018

12:45 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:55
 
PGNiG Superliga – 1/2 Finału: PGE VIVE KIELCE – KS AZOTY PUŁAWY na żywo


NIEDZIELA- 20 MAJA 2018

12:45 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:55 
PGNiG Superliga – 1/2 Finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – KPR GWARDIA OPOLE na żywo

pasek2

About Jakub Zegarowski