Nowości programowe w Eleven Sports Network

Własne studio i premiera „Eleven Gol Live”, to nowości które dla swoich odbiorców zaproponował kanał Eleven Sports Network. Najnowocześniejsze studio w tej części Europy, zadebiutowało podczas spotkania meczem Atlético Madryt – FC Barcelona.  W niedzielne popołudnie studio prowadził Mateusz Święcicki, a zaproszonymi […]

Własne studio i premiera „Eleven Gol Live”, to nowości które dla swoich odbiorców zaproponował kanał Eleven Sports Network. Najnowocześniejsze studio w tej części Europy, zadebiutowało podczas spotkania meczem Atlético Madryt – FC Barcelona. 

W niedzielne popołudnie studio prowadził Mateusz Święcicki, a zaproszonymi ekspertami byli Marcin Gazda i Maciej Kruk. Ku zadowoleniu kibiców, nie jest to jedyna nowość. Już od 27 lutego, w każdy poniedziałek o godzinie 21:00, na kanale Eleven Sport prezentowany program „Eleven Gol Live”. Jego gospodarzem będzie Mateusz Święcicki, który gościł będzie Tomasza Ćwiąkałę, Marcina Gazdę, Filipa Kapicę, Piotra Dumanowskiego, Dominika Guziaka i Mateusza Majaka. Na efekty nowych rozwiązań zaproponowanych przez Eleven Sports Network trzeba będzie jeszcze poczekać, ale jak na tą chwilę kibice pozytywie zachwalają sobie poczynione w redakcji zmiany.

Jak wiadomo, stacja Eleven Sports Network w tej chwili prowadzi ofensywę w prawach transmisyjnych. W ostatnich dniach stacja wykupiła prawa transmisyjne do niemieckiej Bundesligi. Takie działania mają na celu zwiększenie liczby widzów. Na tą chwilę Eleven posiada prawa m.in. do La Liga Santander, Serie A, Ligue 1, Scottish Premier League, Scottish Championship, Jupiler Pro League, czy FA Cup.

Eleven Sports studio

About Bartłomiej Rój