O krok od siatkarskiego raju – transmisje w Polsacie Sport

Przed polskimi klubami rewanżowe spotkania ostatniej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów CEV. Po zwycięstwach w meczach wyjazdowych liczymy na awans. Developres SkyRes Rzeszów w Mariborze wygrał z Novą KBM Branik 3:1. W żadnym secie co prawda nie doszło do gry […]

Przed polskimi klubami rewanżowe spotkania ostatniej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów CEV. Po zwycięstwach w meczach wyjazdowych liczymy na awans.

Developres SkyRes Rzeszów w Mariborze wygrał z Novą KBM Branik 3:1. W żadnym secie co prawda nie doszło do gry na przewagi, ale we wszystkich wynik do końca był „na styku”. W Rzeszowie przed własną publicznością polski zespół będzie faworytem do pewniejszego zwycięstwa, które oznaczałoby awans do Ligi Mistrzyń.

Jastrzębski Węgiel w meczu w Nikozji z Omonią zaskoczył negatywnie tylko w pierwszej partii, tracąc niespodziewanie wypracowaną przewagę i wygrywając dopiero 28:26. W kolejnych setach drużyna ze Śląska była już dominatorem na boisku i bez straty seta przystąpi do meczu rewanżowego. Ten wydaje się być tylko formalnością i kibice w Jastrzębiu będą mogli świętować awans do najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na Starym Kontynencie.

Oba spotkania z udziałem polskich klubów będą transmitowane na sportowych arenach Polsatu. Podobnie będzie w przypadku spotkania Lokomotiwu Nowosybirsk z ACH Volley Lublana.

SOBOTA – 11 LISTOPADA 2017

18:00 Liga Mistrzyń CEV – 3. runda eliminacji: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – NOVA KBM BRANIK MARIBOR na żywo