Ostatni mecz eliminacji MŚ kobiet w piłce nożnej: Polska – Szwajcaria w Polsacie Sport

W najbliższy wtorek reprezentacja Polski kobiet rozegra w Mielcu mecz z  drużyną Szwajcarii. Drużyna z kraju Helwetów jest o krok od wygrania Eliminacji do Mistrzostw Świata w grupie 2.  W poprzednim meczu eliminacyjnym (mecz rozegrany w piątek 31 sierpnia), Polki […]

W najbliższy wtorek reprezentacja Polski kobiet rozegra w Mielcu mecz z  drużyną Szwajcarii. Drużyna z kraju Helwetów jest o krok od wygrania Eliminacji do Mistrzostw Świata w grupie 2. 

W poprzednim meczu eliminacyjnym (mecz rozegrany w piątek 31 sierpnia), Polki w efektowny sposób rozprawiły się z reprezentacją Białorusi (ostateczny wynik 4:1). Dwie bramki dla Biało Czerwonych zdobyła Ewa Pajor. Niestety, ale to zwycięstwo było jedynie na otarcie łez. Biało-czerwone straciły szanse awansu do MŚ we Francji, przegrywając czerwcowy mecz ze Szkocją w Kielcach 2:3, mimo prowadzenia 2:0 w 66. minucie. Ostateczny bilans naszej reprezentacji w eliminacjach to: 3 zwycięstwa, 3 porażki oraz remis.

Turniej finałowy MŚ odbędzie się we Francji w 2019 roku. Awansują do niego bezpośrednio zwycięzcy siedmiu grup. Cztery najlepsze zespoły z drugich miejsc będą rywalizować w barażach, które wyłonią ostatniego uczestnika mundialu ze strefy europejskiej.

WTOREK – 4 WRZEŚNIA 2018

16:45 Eliminacje do Mistrzostw Świata Kobiet – grupa 2: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00 Eliminacje do Mistrzostw Świata Kobiet – grupa 2: POLSKA – SZWAJCARIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Mateusz Bartkowiak