Ostatni mecz ICC 2019 w Polsat Sport News

W sobotę, 10 sierpnia ostatni mecz tegorocznej edycji International Champions Cup. Zmierzą się w nim Atletico Madryt i Juventus FC Pewnym już jest, że zwycięzcą najbardziej elitarnych rozgrywek towarzyskich w 2019 roku zostanie Benfica. W starciu kończącym piłkarskie tournee nie […]

W sobotę, 10 sierpnia ostatni mecz tegorocznej edycji International Champions Cup. Zmierzą się w nim Atletico Madryt i Juventus FC

Pewnym już jest, że zwycięzcą najbardziej elitarnych rozgrywek towarzyskich w 2019 roku zostanie Benfica. W starciu kończącym piłkarskie tournee nie powinno być jednak nudy. Dojdzie w nim w końcu do pojedynku wicemistrza Hiszpanii z mistrzem Włoch.

W dotychczasowych spotkaniach ICC lepiej spisywało się ,,Atleci”. Zespół z Madrytu wygrał z meksykańskim Guadalajara po rzutach karnych oraz rozgromił aż 7:3 rywala zza miedzy – Real. W derbowym spotkaniu skutecznością popisywał się przede wszystkich Diego Costa – autor czterech trafień, który pierwszą bramkę zdobył niemal tuż po rozpoczęciu meczu. ,,Juve” przegrało 2:3 z Tottenhamem Hotspur oraz po serii ,,jedenastek” pokonało Inter Mediolan.

Który zespół lepiej zakończy główny okres przygotowawczy do nowego sezonu? Początek spotkania na Friends Arena w Sztokholmie o godz. 18:00. Transmisja w Polsat Sport News, a także w Polsat Sport Premium 1.

SOBOTA – 10 SIERPNIA 2019

18:00 International Champions Cup 2019: ATLETICO MADRYT – JUVENTUS FC na żywo

  Ipla

About Dawid Sieńkowski

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.