Ostatni mecz reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy w TVP Sport HD

W Gdańsku z Rumunią reprezentacja Polski w piłce ręcznej rozegrano swój ostatni mecz w eliminacjach mistrzostw Europy. Dla Polaków eliminacje są już przegrane. Po meczu z Serbią widać postępy w poczynaniach naszego zespołu. Pierwszy mecz Piotra Przybeckiego w roli trenera […]

W Gdańsku z Rumunią reprezentacja Polski w piłce ręcznej rozegrano swój ostatni mecz w eliminacjach mistrzostw Europy. Dla Polaków eliminacje są już przegrane.

Po meczu z Serbią widać postępy w poczynaniach naszego zespołu. Pierwszy mecz Piotra Przybeckiego w roli trenera zakończył się remisem. Była nawet duża szansa na to, żeby Polacy wygrali wyjazdowe spotkanie z trudnym rywalem. Teraz nasza kadra zmierzy się z Rumunią, z którą wysoko przegraliśmy w Cluju. W niedzielnym meczu jest duża okazja na pokazanie, że reprezentacja Polski może wygrywać.

Rumunia przegrała w poprzedniej kolejce z Białorusią i to wysoko, bo aż 22:32. To właśnie Białoruś i Serbia mają po 7 punktów i są pewne awansu na mistrzostwa Europy. Rumuni mają jeszcze szanse na awans z 3. miejsca. W przypadku wygranej Polacy wyprzedzą Rumunię w tabeli i zrobią duży krok do budowy nowego zespołu.

NIEDZIELA – 18 CZERWCA 2017

14:15 Eliminacje Mistrzostw Europy 2018 – III runda, grupa 2: POLSKA – RUMUNIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Kamil Karczmarek