Ostatnia niedziela z Nice 1. Ligą na sportowych antenach Polsatu

Przed nami długo wyczekiwane zakończenie sezonu na zapleczu Ekstraklasy. Mimo że kwestia awansu została już rozstrzygnięta to ostatnia kolejka wcale nie będzie pozbawiona emocji. Na drużyny z dołu tabeli czekają bowiem najważniejsze starcia tego sezonu, które mogą zapewnić im ligowy […]

Przed nami długo wyczekiwane zakończenie sezonu na zapleczu Ekstraklasy. Mimo że kwestia awansu została już rozstrzygnięta to ostatnia kolejka wcale nie będzie pozbawiona emocji. Na drużyny z dołu tabeli czekają bowiem najważniejsze starcia tego sezonu, które mogą zapewnić im ligowy byt na kolejną kampanię ligową.

Dwa miejsca premiowane awansem do Ekstraklasy rozdzieliły między siebie drużyny z Legnicy i Sosnowca. Miedź bez względu na wyniki ostatniej kolejki spokojnie zakończy ten sezon na szczycie tabeli. Zagłębie natomiast w spokoju może świętować zajęcie drugiego miejsca.

W przeciwieństwie do reszty stawki drużyny z Siedlec, Olsztyna i Łęcznej wciąż mają o co grać. Stawka jest dość wysoka bo chodzi tu o uniknięcie degradacji do drugiej ligi co w większości przypadków kończy się tragicznie. W niedzielne popołudnie Stomil uda się w decydującą podróż do Głogowa gdzie podejmie dziewiąta obecnie drużynę Nice 1. Ligi. Ich bezpośredni rywal w walce o utrzymanie czyli Górnik Łęczna zmierzy się natomiast z GKS Katowice, a zajmująca obecnie bezpieczne 14. miejsce Pogoń Siedlce również na wyjeździe podejmie Raków Częstochowa.  Transmisje z meczów w Głogowie i Katowicach poprzedzone zostaną przedmeczowym studiem. Początek obydwu spotkań o 12:45.

pasek2

NIEDZIELA – 3 CZERWCA 2018

12:30 NICE 1. Liga – 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak

12:30 
NICE 1. Liga – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Waldemar Prusik (z Głogowa)
Reporter: Adrian Brzozowski

12:40
 N
ICE 1. Liga – 34. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – STOMIL OLSZTYN na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Waldemar Prusik (z Głogowa)

12:40 
NICE 1. Liga – 34. kolejka: GKS KATOWICE – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Katowic)
pasek2

About Roland Śledziewski