Ostatnia prosta 1. Ligi na antenie Polsatu Sport

W 1. lidze coraz mniej niewiadomych, jednak jeszcze niektórzy męczą się z awansem do Ekstraklasy. Tradycyjnie dwie transmisje na sportowych antenach Polsatu. W ostatniej kolejce szansy na awans nie wykorzystała Wisła Płock przegrywając 0-2 z Chrobrym Głogów. Ułatwione zadanie miała […]

W 1. lidze coraz mniej niewiadomych, jednak jeszcze niektórzy męczą się z awansem do Ekstraklasy. Tradycyjnie dwie transmisje na sportowych antenach Polsatu.

W ostatniej kolejce szansy na awans nie wykorzystała Wisła Płock przegrywając 0-2 z Chrobrym Głogów. Ułatwione zadanie miała też dzięki temu, że Zawisza przegrał u siebie 1-2 z Wigrami Suwałki. Teraz te dwie drużyny staną naprzeciw siebie w 32 kolejce spotkań. Pewniaków  już chyba nie ma, choć to „nafciarze” są wice liderem tabeli i do awansu brakuje im już tylko punktu. Wisła ma nieco gorszą wiosnę i jeszcze ‘korzysta” z uzbieranych punktów na jesieni. Zawisza miał szalenie udaną wiosnę ale mimo tego o awans będzie ciężko.  Mimo super strzelca Szymona Lewickiego z 15 golami.

W niedzielę kolejny mecz z pewnym awansem Arki. W ostatnim meczu rozgromiła Stomil 4-1. Już od dawna w lidze nie ma drużyny, której mogliby się bać. Najbliższym przeciwnikiem będzie Chojniczanka Chojnice, która ma już zapewnione pozostanie w lidze. W tym roku zawodnicy z Chojnic wygrali na wyjeździe tylko jeden mecz.

pasek2

PIĄTEK – 20 MAJA 2016

20:20 I liga – 32. kolejka: WISŁA PŁOCK – ZAWISZA BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Leszek Bartnicki – Wojciech Kowalczyk (z Płocka)
Report
er: Mateusz Majak

NIEDZIELA – 22 MAJA 2016

12:35 I Liga – 32. kolejka: ARKA GDYNIA – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HD Ipla

Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Gdyni)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

pasek2

About Krzysztof Wilkosz