Ostatnia runda mistrzostw świata na żużlu – GP Australii w Canal+

Pożegnanie z tegorocznymi mistrzostwami świata na żużlu będzie nietypowe. Przynajmniej dzięki temu Jason Doyle będzie miał okazję świętować tytuł mistrza świata na swoim terenie, ale istnieje iluzoryczna szansa, że będziemy witać na Okęciu triumfatora Patryka Dudka . Parafrazując pewnego polskiego […]

Pożegnanie z tegorocznymi mistrzostwami świata na żużlu będzie nietypowe. Przynajmniej dzięki temu Jason Doyle będzie miał okazję świętować tytuł mistrza świata na swoim terenie, ale istnieje iluzoryczna szansa, że będziemy witać na Okęciu triumfatora Patryka Dudka .

Parafrazując pewnego polskiego piłkarza, sobota, godzina 10, to nie jest dobra pora na oglądanie żużla. Ostatnia runda Grand Prix odbędzie się w porze śniadaniowej dla naszej części świata, ale nie powinno to nikogo zniechęcić. Patryk Dudek dzięki zwycięstwu w GP Polski na toruńskiej MotoArenie umocnił się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej, a lider Jason Doyle cały czas pozostaje nieuchwytny dla reszty żużlowców. Strata Dudka  wynosi 14 punktów, co prawda Polak nie stracił nadziei na tytuł, ale będzie to bardzo trudne. Australijczyk w swoim kraju będzie się czuł bardzo mocny. Nie zapominajmy o innych naszych reprezentantach, którzy będą toczyli walkę o ostatnie miejsce na podium, Maciej Janowski Bartosz Zmarzlik na pewno nie oddadzą skóry łatwo. Transmisja w Canal+.

SOBOTA – 28 PAŹDZIERNIKA 2017

09:30 Speedway Grand Prix – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski (z Melbourne)
Reporter: Gabriel Waliszko

10:00 
Speedway Grand Prix – Grand Prix Australii: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Melbourne)

About Sebastian Muraszewski

https://twitter.com/SMuraszewski