Ostatnie mecze kwalifikacyjne Copa Libertadores w Sportklubie

Już kilka godzin po północy, w piątek poznamy pięć zespołów, które uzupełnią stawkę Copa Libertadores. Sportklub przeprowadzi w czwartek dwie transmisje z meczów kwalifikacyjnych Pucharu Wyzwolicieli. W pierwszym meczu pomiędzy Olimpią a Botafogo, Paragwajczycy przegrali 1-0. W poprzedniej rundzie Olimpia […]

Już kilka godzin po północy, w piątek poznamy pięć zespołów, które uzupełnią stawkę Copa Libertadores. Sportklub przeprowadzi w czwartek dwie transmisje z meczów kwalifikacyjnych Pucharu Wyzwolicieli.

W pierwszym meczu pomiędzy Olimpią a Botafogo, Paragwajczycy przegrali 1-0. W poprzedniej rundzie Olimpia także musiała odrobić jednobramkową stratę z pierwszego wyjazdowego meczu. U siebie jednak pokonali zespół rywala 3-1. Tym razem Roque Santa Cruz i spółka liczą na podobny scenariusz.

Drugie spotkanie transmitowane przez Sportklub to starcie argentyńskiego Atletico Tucuman z kolumbijskim Junior. W pierwszym meczu Kolumbijczycy wygrali 1-0, ale ich forma nie należy do najlepszych. Dotychczas w 3 ligowych kolejkach 3 razy schodzili z boiska pokonani. Taka sytuacja jest wymarzona dla zespołu z Tucuman, Argentyńczycy meczem u siebie mogą odnieść jeden z największych sukcesów w ich historii – awans do fazy grupowej Copa Libertadores. Czy argentyńska Primera Division będzie miała 7 przedstawiciela w tej edycji Copa Libertadores ? Odpowiedź na to pytanie na antenie Sportklubu.

pasek2

CZWARTEK– 23 LUTEGO 2017

01:45 Copa Libertadores Kwalifikacje:  OLIMPIA ASUNCION – BOTAFOGO na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

23:15
Copa Libertadores Kwalifikacje: ATLETICO TUCUMAN – JUNIOR na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij
pasek2

About Piotr Szczeciński