Palmeiras gra o awans. Copa Libertadores w Sportklubie

W nocy z środy na czwartek oraz z czwartku na środę rozegrane zostaną ostatnie spotkania fazy grupowej Copa Libertadores. Palmeiras podejmie u siebie Atletico Tucuman i to Brazylijczycy są faworytami. Gospodarze prowadzą w tabeli z 3-punktową przewagą nad trzecim Atletico […]

W nocy z środy na czwartek oraz z czwartku na środę rozegrane zostaną ostatnie spotkania fazy grupowej Copa Libertadores. Palmeiras podejmie u siebie Atletico Tucuman i to Brazylijczycy są faworytami.

Gospodarze prowadzą w tabeli z 3-punktową przewagą nad trzecim Atletico i jednym punktem nad wiceliderem – boliwijskim Wilstermann. Do awansu wystarczy im powtórka rezultatu z pierszego meczu z Atletico, czyli remis. Wydaje się, że w najbliższym meczu nie powinni mieć żadnych problemów, gdyż na własnym boisku są niepokonani od 24 spotkań. Atletico spisuje się słabo, a na wyjeździe ostatni raz wygrali w lutym. Jedyną szansą na awans jest ich zwycięstwo, na co się nie zapowiada. Transmisja w nocy z środy na czwartek w Sportklubie.

CZWARTEK – 25 MAJA 2017

02:45 Copa Libertadores – grupa 5: PALMEIRAS – ATLETICO TUCUMAN na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

About Piotr Szczeciński