Pawlicki vs. Lidgren i inne konfrontacje w 10. kolejce PGE Ekstraligi

10 seria gier na żużlowych torach PGE Ekstraligi. NSport+ zaprasza na wybrane dwa spotkania z Torunia i Częstochowy. Obsada tych spotkań powinna gwarantować emocje mimo, iż pozycje klubów w tabeli mogą na to nie wskazywać. Toruńskie Anioły wyfrunęły wysoko po […]

10 seria gier na żużlowych torach PGE Ekstraligi. NSport+ zaprasza na wybrane dwa spotkania z Torunia i Częstochowy. Obsada tych spotkań powinna gwarantować emocje mimo, iż pozycje klubów w tabeli mogą na to nie wskazywać.

Toruńskie Anioły wyfrunęły wysoko po zwycięstwie na Częstochowianami. Później jednak nagle upadły, jakby kto im skrzydła przyciął. Porażka w Lesznie przypomniała o bolączkach, które nie mogą opuścić Get Well. Tym razem na MotoArene przyjadą Zielonogórzanie podbudowani ostatnim zwycięstwem nad Betard Spartą Wrocław.

Królem leszczyńskiego toru jest Piotr Pawlicki. Boleśnie o tym przekonał się Fredrik Lindgren, który trzy razy musiał uznać wyższość Polaka. Teraz nadchodzi czas rewanżu. „Piter” przyjedzie do jaskini Lwa, gdzie już ostrzy sobie zębatki na niego „Fredka”. Unia Leszno gdziekolwiek nie przyjedzie jest faworytem spotkania. Nie inaczej będzie tym razem, choć zadanie mogą mieć ciut cięższe. Ekipa Cieślaka, rewelacja sezonu z pewnością postawią trudne warunki.

pasek2

NIEDZIELA – 30 CZERWCA 2018

16:30 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


17:00 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: GET WELL TORUŃ – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:30 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – FOGO UNIA LESZNO  na żywo


21:15 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

pasek2

 

About Michał Lewandowski