Pełna emocji 16. kolejka Premier League tylko w CANAL+!

To będzie nie zapomniany weekend dla wszystkich sympatyków angielskiej piłki. Czeka nas bowiem bardzo ciekawa kolejka, w której zobaczymy m.in. derby Manchesteru czy pojedynek dwóch drużyn z Liverpoolu The Reds zmierzą się z Evertonem. Dwa najciekawiej zapowiadające się starcia czekają […]

To będzie nie zapomniany weekend dla wszystkich sympatyków angielskiej piłki. Czeka nas bowiem bardzo ciekawa kolejka, w której zobaczymy m.in. derby Manchesteru czy pojedynek dwóch drużyn z Liverpoolu The Reds zmierzą się z Evertonem.

Dwa najciekawiej zapowiadające się starcia czekają nas w niedzielę, lecz w sobotę również będzie działo się bardzo dużo. Z największą niecierpliwością czekamy na stracie West Ham – Chelsea. Drużyna niedzielnych gospodarzy to zespół, który dotychczas zgromadził tylko dziesięć punktów i zajmuje bardzo słabe dziewiętnaste miejsce w ligowej tabeli. Dlatego goście, czyli zespół The Blues nie powinien mieć większych problemów ze zdobyciem punktów, zwłaszcza, że ich ostatnia ligowa forma to cztery wygrane i tylko jeden remis. Czy Młoty będą potrafiły postawić na swoim terenie trudne warunki?

Niedziela w lidze angielskiej to będzie dzień hitów. O godzinie 15:10 rozpocznie się rywalizacja Liverpool – Everton, zawsze te spotkania są dla fanów jednej i drugiej drużyny niesamowite. Faworytem oczywiście ekipa The Reds, gdyż zawodnicy z niebieskiej części miasta Beatelsów nie są w obecnej kampanii w dobrej formie, grają wręcz fatalnie. Wiemy doskonale, że w takich meczach często to wszystko jest nieważne i może zdarzyć się wszystko. Liczymy na znakomite widowisko!

Po tej znakomitej przystawce, w niedzielny wieczór czeka nas doskonałe danie główne. Oczywiście mowa tu o spotkaniu Manchester United – Manchester City. Będzie to pojedynek dwóch drużyn z Manchesteru, a także starcie lidera i wicelidera tabeli. Oba zespoły prezentują świetna formę, co tylko gwarantuje ekscytujące widowisko. Kto będzie lepszy?

Życzymy miłego oglądania! Emocji nie zabraknie!

SOBOTA – 9 GRUDNIA 2017

13:25 Premier League – 16. kolejka: WEST HAM UNITED – CHELSEA Fna żywo


15:55 Premier League – 16. kolejka: SWANSEA CITY – WEST BROMWICH ALBION na żywo


18:25 Premier League – 16. kolejka: NEWCASTLE UNITED – LEICESTER CITY na żywo

NIEDZIELA – 10 GRUDNIA 2017

12:25 Premier League – 16. kolejka: SOUTHAMPTON FC – ARSENAL FC na żywo


15:10 Premier League – 16. kolejka: LIVERPOOL FC – EVERTON FC na żywo


17:25 Premier League – 16. kolejka: MANCHESTER UNITED – MANCHESTER CITY na żywo

About Jakub Lipiec