PGE Ekstraliga wraca na ekrany. nSport+ zaprasza do Torunia, Wrocławia i Gorzowa

Jak tygodniowa przerwa na GP w Polsce oraz mecz reprezentacyjny wpłynęła na głód ligowego żużla? Rekompensatą w pewny stopniu powinno posłużyć drugie miejsce Macieja Janowskiego w pierwszym z wspomnianych turniejów oraz zwycięstwo polskiej Husarii w meczu z Danią. Nic jednak […]

Jak tygodniowa przerwa na GP w Polsce oraz mecz reprezentacyjny wpłynęła na głód ligowego żużla? Rekompensatą w pewny stopniu powinno posłużyć drugie miejsce Macieja Janowskiego w pierwszym z wspomnianych turniejów oraz zwycięstwo polskiej Husarii w meczu z Danią. Nic jednak nie zastąpi kibicom jak walka na całego w PGE Ekstralidze. Tutaj manetka gazu odkręcona jest do maksimum i nie ma „testowania” motocykli. Najbliższy weekend żużlowych zmagań rozpocznie się już w piątek od mocnego uderzenia. A trzy wybrane mecze zobaczymy na stacji nSport+.

Miała być walka na całego, miało być wielkie show a przedsezonowej rywalizacji smaczku dodać miały zdjęcia w stylu „ala mafia”. Na razie to wszystko wygląda tak, jakby Ojciec Chrzestny nie za bardzo wiedział co w jego rodzinie nie gra. Mało tego. To nie jego ludzie słuchają ale on podporządkowuje się podwładnym. Zupełnie inaczej niż w Lesznie. Plan „obrona tytułu” jak na razie funkcjonuje bez zastrzeżeń a przystanek na MotoArenie „Byki” traktują jak kolejną przeszkodę to staranowania.

Wyjazdy zielonogórzanom nie służą. Motomyszy słabo prezentują się na obczyźnie a jedynym celem jaki im przyświeca to wyjechać z jak najmniejszym wymiarem kary. Czy Wrocław będzie dla nich łaskawy?

Niezbyt udana była ostatnia koeljak dla Gorzowa i Częstochowy. Stalowcy przegrali z nowym klubem byłego ich kapitana a „Lwy” zatrzymały „Byki”. Nie pomógł nawet Lidgren, który także musiał uznać wyższość rywala. Czy ta tygodniowa przerwa pozwoli na przywrócenie dawnego porządku?

pasek2

PIĄTEK- 18 MAJA 2018

19:00 PGE Ekstraliga – 6. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:30
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: GET WELL TORUŃ – FOGO UNIA LESZNO na żywo


NIEDZIELA- 20 MAJA 2018

15:30 PGE Ekstraliga – 6. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:00 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo


19:30 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


20:00 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA  na żywo


22:00 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

pasek2

 

About Michał Lewandowski