Pierwsza kolejka grupy mistrzowskiej Jupiler Pro League w Eleven Sports 4

Belgijska Ekstraklasa wkroczyła w decydującą fazę. Czy którejś z drużyn uda się jeszcze  dogonić Club Brugge i utrudnić mu zdobycie mistrzostwa?  Wielkanocny weekend przyniesie kilka hitowych spotkań w grupie mistrzowskiej Jupiler Pro League. W Niedzielę zmierzą się ze sobą Anderlecht […]

Belgijska Ekstraklasa wkroczyła w decydującą fazę. Czy którejś z drużyn uda się jeszcze  dogonić Club Brugge i utrudnić mu zdobycie mistrzostwa? 

Wielkanocny weekend przyniesie kilka hitowych spotkań w grupie mistrzowskiej Jupiler Pro League. W Niedzielę zmierzą się ze sobą Anderlecht oraz Gent. Drużyna Łukasza Teodorczyka zajmuje obecnie 2. lokatę ze stratą 6 punktów do liderującego Club Brugge. Ich niedzielni rywale plasują się trzy lokaty niżej. Drużyna z Gandawy postara się przełamać fatalną passę w meczach przeciwko obecnemu mistrzowi Belgii, z którym nie wygrali od 8 spotkań. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Eleven Sports 4.

Kolejnym spotkaniem na szczycie w pierwszej kolejce po podziale punktów będzie mecz lidera z Brugii przeciwko Genk. Club Brugge przewodzi ligowej stawce z przewagą 6 oczek i jest na dobrej drodze do zdobycia 15. w historii klubu  mistrzostwa Belgii.  Goście z 22 oczkami zajmują przedostatnią pozycję w grupie mistrzowskiej jednak w ostatnich spotkaniach byli trudnym rywalem dla Clubu Brugge. Genk wygrał 2 z trzech ostatnich  spotkań pomiędzy obiema drużynami.

pasek2

NIEDZIELA – 1 KWIETNIA 2018

17:55 Jupiler League – grupa mistrzowska, 1. kolejka: RSC ANDERLECHT – KAA GENT na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak
pasek2

About Roland Śledziewski