Pierwsza odsłona finału w 1. Lidze Żużla

Najważniejsza część sezonu ligowego w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Motor Lublin i ROW Rybnik w finałowym dwumeczu powalczą o awans do Ekstraligi Żużlowej. Przebieg spotkania na żywo śledzić można będzie za pośrednictwem kanału Polsat Sport i Elevenu Sports. W finałowym […]

Najważniejsza część sezonu ligowego w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Motor Lublin i ROW Rybnik w finałowym dwumeczu powalczą o awans do Ekstraligi Żużlowej. Przebieg spotkania na żywo śledzić można będzie za pośrednictwem kanału Polsat Sport i Elevenu Sports.

W finałowym spotkaniu naprzeciw siebie staną beniaminek ligi i tegoroczny spadkowicz. Rybniczanie od początku mierzyli tylko w jeden cel. W niedzielę mogą zrobić krok do jego spełnienia. Z drugiej jednak strony Lublinianie awansując do 1. Ligi Żużla poczynili takie wzmocnienia, że nie można nazwać dziełem przypadku ich obecności we walce o awans. Sezon przeszli jak błyskawica, od początku rozstawiając po kątach rywali. Taki los nie ominął ROW – u Rybnik. We fazie zasadniczej kluby spotkały się dwukrotnie. Dwukrotnie też lepsi, choć wynik był mocno sklejony, byli zawodnicy Motoru. Rybniczanom z pewnością przyświeca chęć rewanżu za porażki w pierwszej fazie rozgrywek ligowych. Lublinianie z kolei czują, że są wstanie sprostać wymaganiom i sięgnąć po coś, o czym jeszcze nie tak dawno bali się marzyć.

NIEDZIELA – 16 WRZEŚNIA 2018

14:30 Nice 1. liga żużlowa – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 Nice 1. liga żużlowa – Finał: ROW RYBNIK – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Michał Lewandowski