Pierwsza runda eliminacji do Mistrzostwa Świata w piłce nożnej plażowej w Polsacie Sport

Polacy jeszcze nigdy nie grali na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej plażowej. W hiszpańskim Jesolo Polacy zagrają o awans do Mistrzostw Świata, które odbędą się w 2017 roku na Bahamach. Na spotkania pierwszej fazy eliminacji do mundialu trener Marcin Stanisławski […]

Polacy jeszcze nigdy nie grali na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej plażowej. W hiszpańskim Jesolo Polacy zagrają o awans do Mistrzostw Świata, które odbędą się w 2017 roku na Bahamach.

Na spotkania pierwszej fazy eliminacji do mundialu trener Marcin Stanisławski powołał 12 zawodników. Powalczą oni o awans do kolejnej części rozgrywek. Do drugiej rundy awansują dwie bądź trzy drużyny w zależności od liczby zdobytych punktów. Łącznie w drugiej rundzie o Puchar Świata rywalizować będzie 16 ekip z których tylko 4 zagra na Bahamach. Polakom to tego jeszcze bardzo daleko. Pierwszy krok to turniej w Hiszpanii. Na początek Polacy zagrają z niżej od nich notowanymi Estończykami i Duńczykami. Na koniec nasi zawodnicy zmierzą się z gospodarzami i głównymi faworytami turnieju Hiszpanami.

SOBOTA – 3 WRZEŚNIA 2016

10:15 Kwalifikacje do Pucharu Świata: POLSKA – ESTONIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

PONIEDZIAŁEK – 5 WRZEŚNIA 2016

11:30 Kwalifikacje do Pucharu Świata: POLSKA – DANIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

WTOREK – 6 WRZEŚNIA 2016

17:45 Kwalifikacje do Pucharu Świata: POLSKA – HISZPANIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

About Kamil Karczmarek