Pierwsze 15. biegów rundy finałowej w Ekstralidze Żużla

Rozpoczęło się odliczanie do najważniejszych rozstrzygnięć sezonu żużlowego w 2018 roku. Przed nami ostatnie cztery spotkania, które zdecydują o końcowej kolejności w tabeli Ekstraligi. NSport+ zaprasza na pierwsze spotkania walki o brąz i złoto. Emocje we finale pocieszenia, jak potocznie […]

Rozpoczęło się odliczanie do najważniejszych rozstrzygnięć sezonu żużlowego w 2018 roku. Przed nami ostatnie cztery spotkania, które zdecydują o końcowej kolejności w tabeli Ekstraligi. NSport+ zaprasza na pierwsze spotkania walki o brąz i złoto.

Emocje we finale pocieszenia, jak potocznie nazywamy mecz o brąz postarają się zapewnić zespoły z Częstochowy i Wrocławia. Abstrahując już od tych wydarzeń, które ze sportem nie miały wiele wspólnego liczymy, ze tym razem bez jakiejkolwiek awarii będziemy mogli pasjonować się żużlowymi szachami w wykonaniu zawodników Rafała Dobruckiego i Marka Cieślaka. Trenerzy reprezentacyjnej kadry juniorów i seniorów powalczą nie tylko o medal dla swojego ligowego klubu, ale i o uhonorowanie swojej rocznej pracy w klubie.

W najważniejszym dwumeczu sezonu spotkają się zespoły z Leszna i Gorzowa. Unia staje przed szansą obrony tytułu sprzed roku. Wyniki z rundy zasadniczej kazałyby sądzić, że właśnie taki scenariusz nas czeka po ostatnim finałowym biegu. Jednak przeszłość nie jedzie a Gorzów jest tak mocnym  doświadczonym team`em a przede wszystkim głodnym sukcesów, że tutaj będziemy świadkami walki do ostatniej prostej.

NIEDZIELA – 16 WRZEŚNIA 2018

16:30 PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


17:00 
PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: BETARD SPARTA WROCŁAW – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – Finał: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – Finał: CASH BROKER STAL GORZÓW – FOGO UNIA LESZNO na żywo


20:45
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

About Michał Lewandowski