Pierwszy sprawdzian towarzyski przed Reprezentacją Polski już dziś!

Mowa o meczu z Urugwajem, który odbędzie się już dziś, 10 listopada, 2017 roku. Po dokładnie 5 latach, mamy okazję do rewanżu nad Urugwajem, który zdominował Polską reprezentację na własnym terenie już w listopadzie 2012 roku, kiedy to nasza kadra […]

Mowa o meczu z Urugwajem, który odbędzie się już dziś, 10 listopada, 2017 roku. Po dokładnie 5 latach, mamy okazję do rewanżu nad Urugwajem, który zdominował Polską reprezentację na własnym terenie już w listopadzie 2012 roku, kiedy to nasza kadra pierwszy raz mierzyła się z tą reprezentacją.

Dziś mamy świetną okazję do tego, aby pokazać się z kompletnie innej strony i zdominować spotkanie, które będzie na pewno należeć do trudnych, lecz jak najbardziej jest możliwe do rozegrania z wynikiem korzystnym dla Polaków.

Urugwaj będzie posiadał co prawda swoich topowych zawodników, takich jak Edison Cavani, lecz bardzo dobrą informacja dla nas, jest brak w kadrze Luisa Suareza, który odpoczywa ze względu na napięty sezon. W naszym wypadku jest jednak podobnie, albowiem nasz kapitan, Rober Lewandowski decyzją sztabu medycznego, również musi odpoczywać ze względu na bóle wynikające z przeciążenia sezonem i możliwością uzyskania w trakcie meczu groźnej kontuzji…

Pomimo absencji na boisku, na pewno zobaczymy świetny mecz. Bukmacherzy są zgodni co do tego, aby faworyzować Polaków, albowiem to nasza drużyna jest dostępna po kursie 2,50 u jednego z większych Polskich bukmacherów, który udostepnia zakłady online w naszym kraju.

Warto spojrzeć również na to, że gramy na własnym terenie, gdzie będzie żegnany również i Artur Boruc, który kończy swoją karierę reprezentacyjną. Kibice na pewno będą dodawać mu otuchy i gorąco pożegnają go, za wszelkie zasługi, jakie miał dla reprezentacji Polski w latach swojej kariery.

Mecz bez problemu obejrzymy w stacji telewizyjnej TVP1. Oprócz tego istnieje wiele innych metod, do oglądania różnego formatu transmisji. Relacje tekstowe zapewni bukmacher który sponsoruje Wisłę Kraków. Jest to jeden z największych bukmacherów w naszym kraju, dlatego relacja u niego jest pewna.

Jeśli chcemy, istnieją również stacje radiowe, które możemy odnaleźć w internecie i dzięki którym będziemy mogli nasłuchiwać wydarzeń które będą odbywać się na boisku!

About Piotr Barwaśny