Piłkarski weekend w Polsacie Sport

Przed nami kolejne piłkarskie transmisje na sportowych antenach Polsatu. W niedzielę w Polsacie Sport Extra zobaczymy po jednym spotkaniu MLS oraz czeskiej ekstraklasy. W niedzielę nad ranem wszyscy sympatycy MLS będą mogli usiąść przed telewizorem i zobaczyć mecz Minnesota – […]

Przed nami kolejne piłkarskie transmisje na sportowych antenach Polsatu. W niedzielę w Polsacie Sport Extra zobaczymy po jednym spotkaniu MLS oraz czeskiej ekstraklasy.

W niedzielę nad ranem wszyscy sympatycy MLS będą mogli usiąść przed telewizorem i zobaczyć mecz Minnesota – Houston Dynamo. Będzie to bardzo ważny mecz w kontekście walki w Konferencji Wschodniej. Na papierze faworytem jest zespół Houston Dynamo, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Piłkarze Minnesoty tracą do swoich najbliższych rywali pięć punktów, zatem zbliżający się bezpośredni pojedynek będzie świetną okazją do częściowego odrobienia strat.

W lidze czeskiej także w niedzielę będzie ciekawie, bowiem zostaną rozegrane Derby Pragi. Slavia zmierzy się ze Spartą. Większe szanse na zwycięstwo daje się zawodnikom Slavii, którzy zmierzają po wygraną w rozgrywkach ligowych. Nie mogą sobie pozwolić jednak na potknięcie, gdyż tylko między nimi, a Victorią Pilzno jest tylko trzy punkty różnicy.

NIEDZIELA – 26 MAJA 2019

02:00 Major League Soccer: MINNESOTA UNITED – HOUSTON DYNAMO na żywo
Ipla

14:55 1. Liga – grupa mistrzowska, 5. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec