Piotr Olkowicz w Eleven Sports!

Do sportowej reakcji Eleven Sports Network dołączył kolejny dziennikarz sportowy. Podczas transmisji Nice Polskiej Ligi będziemy mogli usłyszeć Piotra Olkowicza. Były dziennikarz nc+ zadebiutuje na antenie już w piątek. Informację o nowym członku zespołu dziennikarskiego Eleven Sports podał w środę, […]

Do sportowej reakcji Eleven Sports Network dołączył kolejny dziennikarz sportowy. Podczas transmisji Nice Polskiej Ligi będziemy mogli usłyszeć Piotra Olkowicza. Były dziennikarz nc+ zadebiutuje na antenie już w piątek.

Informację o nowym członku zespołu dziennikarskiego Eleven Sports podał w środę, 5 kwietnia na twitterze szef stacji – Patryk Mirosławski.

Piotr Olkowicz przygodę z dziennikarstwem rozpoczął w „Ekspresie wieczornym” podczas studiów w Warszawie. Następnie związał się z Canal+, gdzie początkowo był reporterem w parku maszyn, a następnie przeniósł się na stanowisko komentatorskie. Komentował najważniejsze żużlowe rozgrywki na Świecie, począwszy od Speedway Ekstraligi przez Drużynowy Puchar Świata po Grand Prix. Po raz ostatni głos Piotra Olkowicza mogliśmy usłyszeć w trakcie kończącego sezon 2015 Grand Prix Australii. Ostatnio był felietonistą Sportowych Faktów.

Na antenie Eleven Sports Network Piotr Olkowicz zadebiutuje w piątek, 7 kwietnia podczas starcia Stali Rzeszów z Polonią Piła. Początek transmisji w Eleven o 17.30.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra i lajfy.com, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)