Początek 15. kolejki 1.ligi siatkarskiej w Polsacie Sport

Zaplecze Plus Ligi nie zwalnia tempa. W czwartek odbędą się dwa mecze 15. kolejki 1.ligi siatkarskiej mężczyzn. Oba spotkania zostaną rozegrane o 18. W pierwszym z nich AZS Częstochowa podejmie MCKiS Jaworzno. Gospodarze zamykają tabelę z dorobkiem 9 punktów, co […]

Zaplecze Plus Ligi nie zwalnia tempa. W czwartek odbędą się dwa mecze 15. kolejki 1.ligi siatkarskiej mężczyzn.

Oba spotkania zostaną rozegrane o 18. W pierwszym z nich AZS Częstochowa podejmie MCKiS Jaworzno. Gospodarze zamykają tabelę z dorobkiem 9 punktów, co jest ogromnym rozczarowaniem dla drużyny z takimi tradycjami. Faworytem są goście, którzy mają na swoim koncie 18 punktów i zajmują 9 lokatę.

Ciekawiej zapowiada się spotkanie, które będzie można zobaczyć w Polsacie Sport HD. Ślepsk Suwałki podejmie Gwardię Wrocław. Gospodarze są wyżej w tabeli, zajmują 4 miejsce i liczą się w walce o awans do Plus Ligi. Goście natomiast mają 4 punkty mniej i będą chcieli zmniejszyć straty do rywala, wygrywając na jego terenie. Niemniej jednak przegrali ostatnie 4 mecze, więc na pewno nie są w najwyższej formie i będzie im ciężko o punkty w wyjazdowym spotkaniu z mocnym rywalem.

CZWARTEK – 13 GRUDNIA 2018

18:00 1. Liga – 15. kolejka: MKS ŚLEPSK SUWAŁKI – KS GWARDIA WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Eryk Waniek