Półfinał PGNIG Superligi kobiet w Polsacie Sport

Powoli zbliżamy się do ostatecznych rozstrzygnięć w PGNIG Superlidze kobiet. W ten weekend na antenie Polsatu Sport zobaczymy dwa spotkanie Selgrosu Lublin ze Startem Elbląg.  Oba spotkania odbędą się w Lublinie. Po fazie zasadniczej obie ekipy sąsiadowały ze sobą w […]

Powoli zbliżamy się do ostatecznych rozstrzygnięć w PGNIG Superlidze kobiet. W ten weekend na antenie Polsatu Sport zobaczymy dwa spotkanie Selgrosu Lublin ze Startem Elbląg. 

Oba spotkania odbędą się w Lublinie. Po fazie zasadniczej obie ekipy sąsiadowały ze sobą w tabeli. Lublinianki znajdowały się na drugiej pozycji, a Elblążanki trzecią. W ćwierćfinale zespół Selgrosu łatwo poradził sobie z Piotrcovią Piotrków Trybunalski wygrywając 27:26 i 35:19. Zespół Startu miał jednak problemy z wyeliminowaniem Energi AZS Koszalin. O ile szczypiornistki z Elbląga pierwszy mecz w Koszalinie wygrały 27:20, o tyle drugi u siebie nie poszedł już im tak dobrze i przegrały 21:25. Jednak stosunek bramek okazał się łaskawy dla szczypiornistek Startu.

pasek2

SOBOTA – 23 KWIETNIA 2016

17:30 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: MKS SELGROS LUBLIN – START ELBLĄG na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Artur Siódmiak

NIEDZIELA – 24 KWIETNIA 2016

17:30 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: MKS SELGROS LUBLIN – START ELBLĄG na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Artur Siódmiak
pasek2

About Mateusz Ciećwierz