Półfinały Pucharu Ligi Angielskiej w Eleven

Półfinał Pucharu Ligi Angielskiej zbliża się wielkim krokami. We wtorek i środę, Manchester United, Hull City, Southampton i Liverpool zagrają swoje mecze, które kogoś przybliżą do ostatecznego tryumfu. Kogo? Tego dowiemy się oglądając Eleven. Patrząc na dotychczasowy przebieg Hull City […]

Półfinał Pucharu Ligi Angielskiej zbliża się wielkim krokami. We wtorek i środę, Manchester United, Hull City, Southampton i Liverpool zagrają swoje mecze, które kogoś przybliżą do ostatecznego tryumfu. Kogo? Tego dowiemy się oglądając Eleven.

Patrząc na dotychczasowy przebieg Hull City w Premier Legaue ich obecność w tej fazie turnieju jest sporym zaskoczeniem. W ekstraklasie są na bardzo dobrej drodze do spadku z ligi. Spoglądając jednak z drugiej strony ich dotychczasowi rywale w EFL Cup, poza Newcastle, nie postawili zbyt wygórowanych warunków. 10 stycznia czeka ich bardzo ciężka przeprawa. Na Old Trafford zmierzą się z „Czerwonymi Diabłami”, którzy swój gorszy okres mają już chyba za sobą. Dla nich z kolei będzie to znakomita okazja, aby podbudować jeszcze bardziej swoją formę.

W drugiej parze szykują się większe emocje. Liverpool podejmując Southampton musi pamiętać, że ich rywal w poprzedniej rundzie wyeliminował Arsenal. „Święci” sprawiając taką niespodziankę podnieśli swoje notowania, a jednocześnie ostrzegli inne kluby przed zbytnim ich lekceważeniem. Jurgen Klopp zawsze jednak motywuje swoich piłkarzy. Nie pozwoli, aby Liverpool przed końcowym gwizdkiem sędziego świętował przedwcześnie zwycięstwo.

pasek2

WTOREK – 10 STYCZNIA 2017

20:55 EFL Cup – 1/2 Finału: MANCHESTER UNITED – HULL CITY na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

ŚRODA – 11 STYCZNIA 2017

20:55 EFL Cup – 1/2 Finału: SOUTHAMPTON FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
pasek2

About Michał Lewandowski