Polska gra z Litwą. Transmisja w TVP 1 i Polsacie Sport!

Mecze towarzyskie elektryzują teraz wszystkich piłkarskich kibiców. Dla części z nich to ostatnie mecze swoich ulubieńców przed Mistrzostwami Świata. Polska reprezentacja jest teraz w znacznie innym miejscu. Niemniej piątkowy mecz z Litwą będzie dla podopiecznych Adama Nawałki bardzo ważny. Dla […]

Mecze towarzyskie elektryzują teraz wszystkich piłkarskich kibiców. Dla części z nich to ostatnie mecze swoich ulubieńców przed Mistrzostwami Świata. Polska reprezentacja jest teraz w znacznie innym miejscu. Niemniej piątkowy mecz z Litwą będzie dla podopiecznych Adama Nawałki bardzo ważny.

Dla naszej kadry będzie to bowiem ostatni sprawdzian przed wrześniowym starciu z Gibraltarem, które będzie dla nas pierwszym pojedynkiem w ramach eliminacji Euro 2016.

Ostatni mecz z Niemcami nie był dla obserwatorów najlepszą rozrywką. Spotkanie z Hamburgu zakończyło się bezbramkowym remisem, nie dostarczyło też kibicom wielu emocji.

W starciu z Litwą po raz pierwszy opaskę kapitańską założy Robert Lewandowski. Dla naszego super-napastnika ma to być dodatkowy bodziec, który sprawi, że piłkarz wreszcie się odblokuje w reprezentacji.

Spotkanie z Litwą pokazane zostanie na dwóch antenach. Widzowie będą je mogli śledzić w TVP1 HD oraz Polsacie Sport HD. Transmisja dostępna będzie również w Internecie, za pośrednictwem Ipli, SPORT.TVP.PL oraz TakSięGra TV.

górny pasek

PIĄTEK – 6 CZERWCA 2014

16:30 Mecz towarzyski: STUDIO na żywo
*(w TVP Sport od 16:55, w TVP 1 od 17:15)
Polsat Sport HD TVP Sport HD sport.tvp.pl TVP 1 HD

Studio w TVP: Jacek Kurowski – Tomasz Rząsa, Jarosław Bieniuk
pasek
17:25 Mecz towarzyski: POLSKA – LITWA na żywo
Polsat Sport HD TVP 1 HDsport.tvp.pl TSG TV

Komentarz w TVP: Michał Zawacki – Radosław Gilewicz (z Gdańska)
Komentarz w TSG TV: Jakub Kaczmarek – Michał Krzeszowski
pasek
19:30 Mecz towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDTVP 1 HD TVP Sport HD
górny pasek

About Piotr Przyborowski

Z zawodu uczeń, z zamiłowania sportowiec. Jeszcze nie dziennikarz, ale może wkrótce? Prywatnie zakochany w piłce nożnej, a w szczególności w Primera División. Z przymusu pisze jednak głównie o koszykówce, którą się dzięki tej pracy ostatecznie zainteresował. Wielbiciel polskich komedii końca poprzedniego wieku. Słucha rocka.