Polska młodzieżówka walczy o awans do Euro U-21 2019! Transmisje w Polsacie Sport!

Po poniedziałkowych emocjach związanych z towarzyskim meczem Polska – Meksyk, we wtorek czeka nas eliminacyjne spotkanie reprezentacji Polski U-21, zespół Czesława Michniewicza w Gdyni zmierzy się z drużyną Danii U-21. Wtorkowe spotkanie można nazwać rywalizacją na szczycie. Polski zespół zajmuje […]

Po poniedziałkowych emocjach związanych z towarzyskim meczem Polska – Meksyk, we wtorek czeka nas eliminacyjne spotkanie reprezentacji Polski U-21, zespół Czesława Michniewicza w Gdyni zmierzy się z drużyną Danii U-21.

Wtorkowe spotkanie można nazwać rywalizacją na szczycie. Polski zespół zajmuje drugie miejsce z ośmioma punktami na koncie, Dania jest na miejscu pierwszym, piłkarze ze Skandynawii zdobyli jak dotąd dwanaście punktów. Mimo tego, że mecz odbędzie się w Gdyni, faworytem starcia są goście, gdyż ich ostatnie mecze ich świetną dyspozycje. Wygrali ostatnie cztery spotkania, zdobywając dziewiętnaście bramek, tracąc zaledwie dwie. Kadra Polski jest w trochę gorszej dyspozycji, wcześniejsze spotkania to remis z Wyspami Owczymi, minimalna wygrana z Litwą i remis z Finlandią. Liczymy jednak, że za dwa dni nasi pokażą charakter i będą potrafili wyrwać trzy punkty liderom grupy i w ten sposób zbliżyć się na odległość punktu do pierwszego miejsca.

Życzymy miłego kibicowania!

pasek2

WTOREK – 14 LISTOPADA 2017

17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U21: POLSKA – DANIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mateusz Borek – Paweł Golański (z Gdyni)
pasek2

About Jakub Lipiec