Polska – Węgry w futsalu o awans do Mistrzostw Europy. Transmisja w Polsacie Sport

Reprezentacja Polski już we wtorek rozpocznie baraże o awans do  Mistrzostw Europy w Futsalu. Ich rywalem będą Węgrzy, a w polskiej drużynie panują optymistyczne nastroje. Osiem reprezentacji już zapewniło sobie awans na mistrzostwa w Ljubljanie. Cztery – wywalczy promocję po […]

Reprezentacja Polski już we wtorek rozpocznie baraże o awans do  Mistrzostw Europy w Futsalu. Ich rywalem będą Węgrzy, a w polskiej drużynie panują optymistyczne nastroje.

Osiem reprezentacji już zapewniło sobie awans na mistrzostwa w Ljubljanie. Cztery – wywalczy promocję po meczach barażowych. Nasi wtorkowi rywale, podobnie jak my, nie są hegemonem w futsalu. Węgrzy na ostatnich Mistrzostwach Europy przegrali oba mecze, z Hiszpanią i Ukrainą, czyli z uznanymi markami. Polacy na mistrzostwach „starego kontynentu” nigdy nie zagrali, ale mimo to, optymistycznie patrzą na najbliższe spotkanie. Dwa tygodnie temu nasza reprezentacja przegrała towarzyski mecz z Francją 4-3. Mecz był wyrównany, ale Polacy byli na innym, wcześniejszym etapie przygotowań. Węgrzy w ostatnich spotkaniach towarzyskich grali z niżej notowanymi rywalami. Wygrana z Chinami i porażka z Finlandią też w pełni nie ukazują formy drużyny, bo ta nie grała w najmocniejszym zestawieniu. Baraż ten rozegrany zostanie w dwumeczu. Transmisję z pierwszego meczu rozgrywanego w węgierskim Miskolcu przeprowadzi Polsat Sport o 18:00. Rewanż za 2 tygodnie.

pasek2

WTOREK – 12 WRZEŚNIA 2017

18:00 Eliminacje do Mistrzostw Europy: POLSKA – WĘGRY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak
pasek2

About Piotr Szczeciński