Porachunki do wyrównania – 6. kolejka Orlen Ligi w sportowych kanałach Polsatu i TSG FM

W sobotę po półtoratygodniowej przerwie do gry powrócą siatkarki w Orlen Lidze. Mecze „telewizyjne” zostały jednak zaplanowane na niedzielę i poniedziałek. Zapowiada się więc aktywny weekend dla sympatyków żeńskiej odmiany piłki siatkowej. O 14:45 w niedzielę na parkiet hali 100-lecia […]

O 14:45 w niedzielę na parkiet hali 100-lecia Sopotu wybiegną siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot i Tauronu Banimexu MKS Dąbrowa Górnicza. Drużyny te w ubiegłym sezonie rywalizowały o brązowe medale Mistrzostw Polski. Lepsze okazały się wówczas siatkarki z Pomorza, a prowadził je… wtedy drugi trener dąbrowianek, Tomasz Wasilkowski. W bieżącym sezonie Atomówki także radzą sobie bardzo dobrze – odniosły cztery zwycięstwa w pięciu meczach i są trzecie w tabeli. Na szóstym miejscu znajduje się drużyna ze Śląska, która poniosła o jedną porażkę więcej. Dla obu zespołów będzie to bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o czołowe lokaty w fazie zasadniczej.

Na zakończenie szóstej serii spotkań KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zmierzy się we własnej hali z SK Bankiem Legionovią Legionowo. Oba zespoły mają chrapkę na zdobycz punktową, ponieważ w tym sezonie nie zdobyły ich zbyt wiele. Beniaminek z Ostrowca ma zaledwie jedno „oczko”, zaś jego poniedziałkowy rywal tylko pięć. Zapowiada się więc zacięta walka o bardzo cenne punkty. Jej początek już o godzinie 18:00.

NIEDZIELA – 9 LISTOPADA 2014

14:45 Orlen Liga – 6. kolejka: PGE ATOM TREFL SOPOT – TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo