Potwierdzenie absolutnej dominacji? Ostatnia runda Speedway Best Pairs

Dwie poprzednie rundy padły łupem FOGO Power. Nic więc dziwnego, że żużlowcy tej właśnie stajni kreowani są na głównych faworytów trzeciej a zarazem ostatniej rundy Speedway Best Pairs, która 10 maja odbędzie się w niemieckim Landshut. Cyfry, jakkolwiek by na […]

Dwie poprzednie rundy padły łupem FOGO Power. Nic więc dziwnego, że żużlowcy tej właśnie stajni kreowani są na głównych faworytów trzeciej a zarazem ostatniej rundy Speedway Best Pairs, która 10 maja odbędzie się w niemieckim Landshut.

Cyfry, jakkolwiek by na to nie patrzeć przemawiają za zawodnikami leszczyńskiej Unii, którzy startują w team`ie FOGO. W poprzednich latach także oni tryumfowali na tym torze nie dając szans pozostałym ekipom. Czy będziemy zatem świadkami jednostronnego widowiska ze znanym od początku końcowym rezultatem? Niekoniecznie. Należy wspomnieć, że pozostali zawodnicy nie przyjadą statystować ale wziąć czynny udział w rywalizacji. Nadal jest o co walczyć. Aż trzy zespoły mają realne szanse na drugie miejsce a wśród nich eKantor.pl w składzie których są Grzegorz Zengota i Piotr Protasiewicz tak dobrze radzący sobie ostatnio w MPPK.

pasek2

CZWARTEK- 10 MAJA 2018

13:00 Speedway Best Pairs, Landshut, Niemcy – 3. runda: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla
pasek2

About Michał Lewandowski