Przedświąteczna kolejka Handball Bundesligi w Sportklubie

Jeszcze tylko dwie kolejki pozostały piłkarzom ręcznym grającym w Bundeslidze do przerwy na mistrzostwa Europy. 18. seria gier rozegrana zostanie tuż przed świętami. W Sportklubie transmitowane będą mecze Hannoveru z Lemgo i Rhein-Neckar Loewen z Flensburgiem. Lemgo czyli zespół Piotra […]

Jeszcze tylko dwie kolejki pozostały piłkarzom ręcznym grającym w Bundeslidze do przerwy na mistrzostwa Europy. 18. seria gier rozegrana zostanie tuż przed świętami. W Sportklubie transmitowane będą mecze Hannoveru z Lemgo i Rhein-Neckar Loewen z Flensburgiem.

Lemgo czyli zespół Piotra Wyszomirskiego od dawna plasuje się w środku tabeli. Zawodnicy tego zespołu mają na swoim koncie 7 zwycięstw i 7 porażek. Dużo lepiej spisuje się rewelacja sezonu Hannover. Ekipa ta walczy z potęgami o mistrzostwo Niemiec. Czwarty zespól tabeli ma 2 punkty straty do lidera Rhein-Neckar Loewen.

Wielkim hitem Bundesligi jest mecz Rhein Neckar Loewen z Flensburgiem. W tym wypadku będzie to również mecz na szczycie tabeli ligi niemieckiej. Zespoły dzielą tylko punkt. Ten mecz może zadecydować nawet o mistrzostwo Niemiec.

pasek2

CZWARTEK – 21 GRUDNIA 2017

18:00 DKB Handball Bundesliga – 18. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – TBV LEMGO na żywo

Komentarz: Kacper Merk

20:45 DKB Handball Bundesliga – 18. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński
pasek2

About Kamil Karczmarek