Real rozbija Deportivo na wyjeździe!

Real Madryt na Estadio Municipal de Riazor pokonał tamtejsze Deportivo La Coruna wynikiem 8:2 w jednym z sobotnich meczów Ligi BBVA. Pierwszy gol padł w 29 minucie, kiedy piłkę w pole karne dograł Arbeloa, a gola strzelił Cristiano Ronaldo. w 36 […]

Real Madryt na Estadio Municipal de Riazor pokonał tamtejsze Deportivo La Coruna wynikiem 8:2 w jednym z sobotnich meczów Ligi BBVA.

Pierwszy gol padł w 29 minucie, kiedy piłkę w pole karne dograł Arbeloa, a gola strzelił Cristiano Ronaldo. w 36 minucie było 2:0. Fantastycznym strzałem z około 25 metrów popisał się James Rodriguez i piłka wpadła w okienko bramki. Następny gol padł 5 minut później. 30 metrów od bramki bramkarz gospodarzy, German Lux, faulował Karima Benzeme. Sędzia zastosował jednak przywilej korzyści, a na pustą bramkę strzelił Cristiano Ronaldo.

Druga połowa zaczęła się od gola dla Deportivo. W 51 minucie z rzutu karnego Haris Medunjanin pokonał Casillasa. Jednak w 66 minucie z gola znowu cieszył się Real, a dokładniej Gareth Bale, który strzałem od słupka umieścił piłkę w siatce. Osiem minut później gola znów zdobył Walijczyk. Po błędzie obrony Isco dograł mu piłkę, a Bale nie miał problemów z pokonaniem Luxa. W 78 minucie było już 6:1. Znowu prosty błąd obrońców Deportivo. Tym razem piłkę przejmuje James Rodriguez i podaje ją do Cristiano Ronaldo, który strzela tym samym swego kolejnego hat-tricka. W 84 minucie Toche pokonał Casillasa, ale końcówka meczu należała już do Realu, a dokładniej do Javiera Hernandeza. Meksykanin najpierw w 88 minucie potężnym wolejem z narożnika pola karnego nie dał szans bramkarzowi, a w 90+2 minucie Chicharito kolejnym mocnym uderzeniem z dystansu ustalił wynik spotkania.

Deportivo La Coruna – Real Madryt 8:2 (0:3)

0:1 Cristiano Ronaldo

0:2 James Rodriguez

0:3 Cristiano Ronaldo

1:3 Haris Medunjanin

1:4 Gareth Bale

1:5 Gareth Bale

1:6 Cristiano Ronaldo