Retransmisja meczu Szachtar – Worskla w Polsacie Sport News

Ukraińska Premier Liga wraca po przerwie zimowej. Mecz Szachtara Donieck z Worsklą Połtawą będzie pokazywany na żywo na ipla.tv, a retransmitowany w Polsacie Sport News. Goście od awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w 2003 cały czas w niej się utrzymują, […]

Ukraińska Premier Liga wraca po przerwie zimowej. Mecz Szachtara Donieck z Worsklą Połtawą będzie pokazywany na żywo na ipla.tv, a retransmitowany w Polsacie Sport News.

Goście od awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w 2003 cały czas w niej się utrzymują, a ostatnie 2 sezony to najlepszy okres w historii klubu. Do meczu z Szachtarem przystąpią z 6 miejsca. Drużyna z Doniecka po 18 meczach nadal jest niepokonana i prowadzi w tabeli ze sporą przewagą nad Dynamem Kijów. Szachtar jest zdecydowanym faworytem i nie będzie to niespodzianką jeśli obraz meczu będzie przypominał spotkanie tych drużyn z września. Wtedy drużyna z Połtawy nie oddała nawet strzału na bramkę.

NIEDZIELA – 27 LUTEGO 2017

23:00 Pari-Match League – 19. kolejka: SZACHTAR DONIECK – VORSKLA POŁTAWA premiera.200