Rewanż 1/2 Pucharu Włoch w TSG FM

Półfinał Pucharu Włoch jest jedyną fazą tych rozgrywek, gdzie rozgrywany jest mecz i rewanż. Rozstrzygnięcia w pierwszych meczach były bardzo interesujące, dlatego tym bardziej warto śledzić rewanże. Na antenie TSG FM będzie można śledzić relację z meczu pomiędzy ACF Fiorentiną a Juventusem […]

Półfinał Pucharu Włoch jest jedyną fazą tych rozgrywek, gdzie rozgrywany jest mecz i rewanż. Rozstrzygnięcia w pierwszych meczach były bardzo interesujące, dlatego tym bardziej warto śledzić rewanże. Na antenie TSG FM będzie można śledzić relację z meczu pomiędzy ACF Fiorentiną a Juventusem Turyn.

W pierwszym meczu na Juventus Stadium doszło do sporej niespodzianki. Gospodarze przegrali z ACF Fiorentiną 1:2. Jest to tym ciekawsze, że Stara Dama nie zwykła przygrywać na własnym obiekcie. Jednak dla widzów jest to rozwiązanie fascynujące. Wiadomo, że na Artemio Franchi mistrzowie Włoch będę musieli dać z siebie 100%, aby awansować do finału. Ale nie będzie to proste zadanie. Viola radzi sobie naprawdę dobrze, jest głodna sukcesu, a zaliczka z pierwszego meczu jest pokaźna. Zapowiada się niezwykłe spotkanie, po którym będziemy wiedzieli jak dużo więcej niż w tej chwili. Jest to pozycja z gatunku „must hear” dla wszystkich fanów piłki nożnej, zwłaszcza w wydaniu włoskim.

WTOREK – 7 KWIETNIA 2015

20:40 Coppa Italia – 1/2 finału: ACF FIORENTINA – JUVENTUS FC na żywo
TSG FM+

Przygotował: Tomasz Chmielewski 

About Tomasz Chmielewski